EN|RU|UK
 Політика України
  2162  13

 Омелян проведе зустріч із питання залізничного сполучення Маріуполя, - глава "Укрметалургпрому" Каленков

александр каленков

Об’єднання підприємств "Укрметалургпром" має намір взяти участь у нараді з проблем залізничного сполучення Маріуполя, яку Міністерство інфраструктури України планує організувати наступного тижня.

Про це Бізнес-порталу UAprom повідомив президент об'єднання Олександр Каленков.

"Я думаю, що це буде робоча зустріч, на яку запросять всі підприємства Маріуполя, а не тільки меткомбінати. Її проведе міністр інфраструктури Володимир Омелян. Напевно, прийде і топ-менеджмент "Укрзалізниці"."Укрметалургпром" також має намір взяти участь", - сказав він.

За його словами, про проведення такої наради стало відомо 1 вересня на зустрічі В.Омеляна з бізнесом в Американській торговельній палаті в Україні (АСС).

Як повідомив О.Каленков, у ході цього заходу генеральний директор меткомбінату "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі вкотре звернув увагу міністра на низьке завантаження перегону Комиш-Зоря - Волноваха, незважаючи на те, що УЗ вклала інвестиції в розширення його пропускної спроможності до 26 пар поїздів на добу.

"Напрямок є критично важливим для всіх підприємств Маріуполя, в тому числі і для великих металургійних заводів. Але зараз, на жаль, через перегін пропускається в середньому 15,8 пар поїздів, повідомив на зустрічі з міністром Енвер Омарович. Це пов'язано з тим, що УЗ то не подає тягу, то у залізничників немає дизпалива, то ще якісь проблеми в компанії не дозволяють безпосередньо завантажити цю ділянку", - розповів глава "Укрметалургпрому".

У відповідь В.Омелян повідомив, що через тиждень (з 11 вересня) обов'язково організує зустріч у міністерстві, присвячену Маріуполю.

За словами О.Каленкова, така нарада необхідна, щоб інвестиції УЗ у перегін Комиш-Зоря все-таки виправдалися. "Щоб довести кількість поїздів, що проходять до нормального рівня, понад 20 пар, максимум 26", - підкреслив Каленков.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n454350
VEhrdlVXNTBRemd3VEZoUmRUbEhVREJNTUhaTU9VTnFNRXh5VW1kT1F6TXdURVJSZFRsSFZ6Qk1abEYyWkVNME1GbGlVbW96ZWxGclRrTXpNRXczVVhOMFIwSXdXVXhSYzA1RE56QlplRGd3UzFCUmRYUkhRVEJNZWxGMFpFZERNRXhFVVhVNVIwUXdXVVJSY3psREx6QlpSRkYyZEVNNFprNURZekJNUkZKblRrZFhNRmxRVVhZNVF5c3dUSFpTYWtFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору