EN|RU|UK
 За кордоном
  1097  4

 Європейський центр із протидії гібридним загрозам відкрили в Гельсінкі

финляндия

У столиці Фінляндії Гельсінкі в середу, 6 вересня, відбулося відкриття Європейського центру з протидії гібридним загрозам.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням портал телерадіомовлення Yle, ця структура покликана допомогти протистояти новим загрозам, спрямованим на дестабілізацію держави.


Засновниками центру стали 12 країн ЄС і НАТО: Фінляндія, Швеція, Норвегія, США, Франція, ФРН, Велика Британія, Іспанія, Польща, Естонія, Латвія і Литва. Як раніше заявили представники нової структури, її метою є не пряме відбиття атак, а дослідницька робота. Центр, який тісно співпрацює з ЄС і НАТО, буде також організовувати спільні навчання і покращувати способи обміну інформацією.

Під гібридними погрозами мають на увазі, серед іншого, поширення неправдивої інформації, атаки проти інформаційних систем, а також інші види атак за допомогою сучасних технологій. У цілому, це ворожі дії, націлені на дестабілізацію держави без формального оголошення війни.

На семінарі, присвяченому відкриттю центру, зазначали, що гібридну небезпеку становлять не тільки окремі держави, а й терористичні та кримінальні організації. Однак помічник генерального секретаря НАТО з питань розвідки і безпеки Арндт Фрайтаг фон Лорінгхофен (Arndt Freytag von Loringhoven) згадав у зв'язку з цим лише одну державу - Росію.

"Росія - одна з головних країн, за якою ми спостерігаємо. Як приклад можна навести анексію Криму, події у східній Україні і кібератаки проти Демократичної партії США", - зазначив Фрайтаг.

Читайте також: Влада Литви шукає заміну російському програмному забезпеченню
Источник: https://ua.censor.net.ua/n454366
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRuUkRMekJNUkZGek9VTjNNRXd6VVhST1EzZG1Ua00yTUZwaVVYTmtRekV3V1VSUmMyUkRNVEJNWmxGMk9VTXhNRXh5VVhOSWVsRm9Ua041TUZsRVVYWjBSMEl3VERkU2FuUkRNMlpPUTJjd1REZFNaMlJIVnpCWk9UZ3dTMVJTYkhSRE9UQk1kbEpxT1VNNU1FeFVVbXgwUjFBPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору