EN|RU|UK
 Суспільство
  1839  45

 Підвищення залізничних тарифів призведе до зростання собівартості прокату "Азовсталі", - гендиректор

азовсталь

Заплановане "Укрзалізницею" (УЗ) підвищення тарифів на вантажоперевезення з 1 жовтня 2017 року на 22,5% зумовить значне зростання собівартості готової продукції металургійного комбінату "Азовсталь".

Про це повідомив генеральний директор підприємства Енвер Цкітішвілі на зустрічі міністра інфраструктури Володимира Омеляна з бізнесом в Американській торговельній палаті України.

"У цілому транспортна складова в структурі собівартості нашої готової продукції становить близько 10-12% залежно від сортаменту. Це зумовлено тим, що комбінат має витрати не тільки на відвантаження прокату, а й на доставку сировини на підприємство. Природно, таке значне підвищення залізничних тарифів спричинить суттєве зростання собівартості готової металопродукції", - сказав Цкітішвілі.

Своєю чергою, міністр В. Омелян був здивований такими даними, оскільки, за його словами, директор УЗ інформує міністерство, що транспортна складова в структурі собівартості прокату не перевищує 3%.

Нагадаємо, напередодні В. Омелян провів зустріч із представниками бізнесу в Європейській бізнес-асоціації, які висловили своє невдоволення ініціативою "Укрзалізниці" підняти вантажні залізничні тарифи. Тоді міністр зазначив, що якщо перезавантаження топ-менеджменту в держмонополії затягнеться, то підвищувати залізничні тарифи на 22,5% з 1 жовтня не можна.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n454369
VEhrdlVXNTBRemd3VEZoUmRUbEhVREJNTUhaTU9VTnFNRXh5VW1kT1F6TXdURVJSZFRsSFZ6Qk1abEYyWkVNME1GbGlVbW96ZWxGclRrTXpNRXczVVhOMFIwSXdXVXhSYzA1RE56QlpkejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору