EN|RU|UK
 Політика України
  14547  23

 "Україна вийшла з non-compliance за Кіотським протоколом", - Семерак

семерак

Україна виконала свої зобов'язання щодо першого періоду дії Кіотського протоколу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав Остап Семерак, міністр екології та природних ресурсів України.

"Україна вийшла з non-compliance за Кіотським протоколом. Таке рішення ухвалено на засіданні Комітету з дотримання Кіотського протоколу, яке відбулося в Бонні. Не люблю мантр про винних у всьому "попередників". Але саме в цей час минулого року прогриміла, можливо, і не серед такого ясного неба новина, що Комітет з дотримання Кіотського протоколу Секретаріату Рамкової Конвенції ООН зі зміни клімату ухвалв рішення щодо невиконання (non-compliance) Україною в повному обсязі вимог звітності щодо своїх зобов'язань за Кіотським протоколом", - пише він.

За його словами, такими виявилися наслідки відключення в серпні 2015 року Національного електронного реєстру антропогенних викидів та абсорбції парникових газів України.

"Без перебільшень, це могло б мати дійсно серйозні наслідки для нас. Протягом багатьох років за різних урядів до кіотських грошей ставилися як до ресурсу, який добре "освоїти". "Попередники" чхали на імідж країни, який ставав дедалі гіршим, тому що ми мали вигляд дикунів, які не тримають свого слова і не виконують зобов'язань", - зазначив міністр.

Читайте також: Обсяг забруднювальних викидів в атмосферу зріс через відмову промпідприємств від газу, - Семерак

Україна вийшла з non-compliance за Кіотським протоколом, - Семерак 01

Источник: https://ua.censor.net.ua/n454403
VEhrdlVXOWtRekV3VEhwUmRHUkhRVEJNUkZGMWFUaDJNRXh5VW14MFF5c3dXVXhTWjJSSFRUQk1jbEpzYVVSUmRYUkRLekJaYWxKbmRFTTA=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору