EN|RU|UK
 Політика України
  1845  19

 Луценко обговорив із представниками Венеціанської комісії законопроект про антикорупційний суд

луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко обговорив на зустрічі з представниками Європейської комісії "За демократію через право" (Венеціанської комісії) в четвер низку законопроектів.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в Департаменті міжнародно-правової співпраці ГПУ.

У повідомленні зазначено: "Зокрема, сторони детально обговорили проблематику ініціативи запровадження у системі судоустрою Вищого антикорупційного суду та окремі положення проекту Закону "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо запровадження обов'язкової спеціалізації суддів з розгляду корупційних і пов'язаних з корупцією правопорушень).

Юрій Луценко відзначив, що Україна високо цінує зусилля міжнародних інституцій, спрямовані на зміцнення правової системи в державі.

Учасники заходу наголосили на тому, що наявність професійної і незалежної судової системи є однією з основних запорук існування правової держави та довіри суспільства до судових рішень з дотриманням принципу рівності усіх перед законом".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Венеціанська комісія дасть оцінку законопроектам про антикорупційні суди в Україні, - DW
Источник: https://ua.censor.net.ua/n454439
VEhrdlVXMDVSMFF3V1dKUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXBNVVhSa1F6a3dURmhTYUhSSFZ6Qk1SRkYyWkVkQ01GbDZVWFYwUTNkSlRrTTJNRXczVVhaT1IxY3dXVWhTYkhSSFVHWk9RMVF3U2k5UmIzYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору