EN|RU|UK
 Політика України
  3322  18

 Навчання НАТО в Україні Rapid Trident-2017 не розроблялись як протидія російській агресії, - Міноборони

учения rapid репид рапид трайдент trident-2016 рэпид

До навчань НАТО в Україні Rapid Trident-2017 буде залучено кілька десятків одиниць броньованої техніки, автомобільної техніки і 2 вертольоти МІ-8, літак АН-26.

Українсько-американські навчання "Rapid Trident-2017" не розроблялись як протидія російської агресії. Про це в ефірі "112 Україна" повідомив керівник прес-служби навчань Антон Миронович, передає Цензор.НЕТ.

"Буде досить велика делегація з армії США, майже 400 осіб, також передбачається, що великі контингенти прибудуть з Молдови, Румунії, Польщі та ін. Буде залучено кілька десятків одиниць броньованої техніки, автомобільної техніки і 2 вертольоти МІ-8, літак АН-26", - зазначив Миронович.
На питання про те, за чий рахунок відбудуться навчання, в прес-службі відзначили: "Знаю точно, що кілька країн: Україна, Грузія, Туреччина, Молдова, вони будуть фінансуватися, власне, їхня участь, з боку США".

Також Миронович зауважив, що українсько-американські навчання "Rapid Trident-2017" не розроблялись як протидія російській агресії: "Ці навчання не розроблялися як протидія російській агресії, зокрема і протидія тим навчанням, які Росія починає на наступному тижні ("Захід-2017"). Військовослужбовці різних країн найперше відпрацьовують спільні дії, щоб в майбутньому здобути повну взаємну сумісність під час виконання тих чи інших завдань, - миротворчих місій і стабілізаційних".

На питання, як буде забезпечуватися комунікація військових, в прес-службі відповіли: "Всі військовослужбовці, які візьмуть участь, мають певні знання англійської мови".
Навчання "Rapid Trident-2017", у яких візьмуть участь до 2,5 тисяч українських воїнів і військовослужбовців країн-партнерів - Болгарії, Канади, Естонії, Грузії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини, Британії та США. Навчання відбудуться в Міжнародному миротворчому центрі "Яворів" та завершаться 23 вересня.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n454492
VEhrdlVXNU9RelF3V1VSUmRuUkRPVEJNTjFGemRFTTBNRmxqZGt3NVEza3dUR3BTYVU1RE5qQmFZbEYxTTNwUmMwNUhRVEJNZWxKc2RFZFFaazVEWXpCYVlsRjJaRU1yTUV4SVVYWjBSMEV3VERkUmRtUkROR1pPUTJRd1NrUlJiM1JEWldaT1EyZ3dTMnBSYTBFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору