EN|RU|UK
 Економіка
  3265  3

 Сумська і Львівська області – лідери в рейтингу інвестиційної привабливості, - Офіс ефективного регулювання. ФОТО

инвестиции

Офіс ефективного регулювання - незалежна неурядова структура, створена з ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Світового банку та уряду Канади - проаналізував ведення бізнесу в Україні з точки зору інвестиційної привабливості та визначив Сумську, Львівську, Івано-Франківську та Кіровоградську області як такі, що являють найбільший інтерес для потенційних інвесторів.

Про це під час презентації результатів дослідження "Легкість ведення бізнесу. Рейтинг українських міст" розповів голова Офісу ефективного регулювання Олексій Гончарук, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Для того, щоб боротися за інвестиції у світі, Україна повинна виглядати привабливо. Є міжнародні організації, до думки яких прислухаються інвестори. Серед таких організацій, безумовно, - Світовий банк. І Світовий банк складає рейтинг Doing Business. Це дуже конкретні критерії, за якими Світовий банк по всьому світу оцінює стан справ у країнах для того, щоб зробити свій висновок і підказати інвесторам, куди краще вкладати гроші", - сказав Гончарук.

Він зазначив, що методологія Світовий банку побудована таким чином, що оцінюється тільки столиця, а що відбувається в інших регіонах за таким рейтингом не видно.

"Тому нам спало на думку, що було б непогано, щоб така ж методологія була використана в регіональному аспекті. На нашу думку, такий рейтинг повинен стимулювати конкуренцію і розвиток регіонів. Регіони сьогодні повинні конкурувати за інвестора, бо інвестор, який приходить ззовні, він приходить не тільки у Київ", - сказав Гончарук.

Він зазначив, що так званий рейтинг "Регіональний Doing Business" побудовано максимально близько до методології, яку використовує Світовий банк. Один із критеріїв оцінки - це легкість відкриття підприємства, тобто, як швидко і наскільки дешево можна створити підприємство. До критеріїв також входить дослідження різних податків, оформлення земельної ділянки під об'єкти нерухомості, як швидко і наскільки дешево можна пройти необхідні процедури для оформлення права власності або права користування земельною ділянкою під існуючим об'єктом нерухомості комерційного або промислового призначення.

"Що стосується загального рейтингу, картина виглядає так - Суми на 1 місці, зі 107 балами зі 170 можливих, Львів - 103 бали, Івано-Франківськ, Кропивницький - по 101 балу і Тернопіль - 100 балів. Аутсайдерами є Чернігівська, Херсонська і Донецька області", - зазначив Гончарук.

Також читайте: Інвестори дають роботу українцям. Це виробництво зводили українські будівельники, - Порошенко на відкритті заводу "Електроконтакт Україна"

Сумська і Львівська області – лідери в рейтингу інвестиційної привабливості, - Офіс ефективного регулювання 01Источник: https://ua.censor.net.ua/n454545
VEhrNGRrdzVSMWN3VEROUmMzUkRNVEJaU0ZKbmRFTTBNRmxpVW14MFIxaG1Ua2RCTUV4WVVYVmtSME13VEdwUmRtUkRlZz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору