EN|RU|UK
 Суспільство
  3911  9

 Наступного року ЗНО відбуватиметься з 22 травня до 14 липня. Для тестів з іноземних мов буде використано дворівневу систему складності

тестирование вно зно

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання складатимуть з 22 травня до 14 липня.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це повідомили в прес-службі Українського центру оцінювання якості освіти.

8 вересня набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України, який регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Відповідно до наказу кожен користувач має право скласти тести максимум із чотирьох навчальних предметів.

У цілому зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з 11 предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів зарахують як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники повинні обов'язково скласти:

- українську мову та літературу;

- математику або історію України (на вибір учасника);

- ще один предмет зі списку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зміст тестів відповідає програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які хочуть здобувати вищу освіту на базі повної загальної середньої освіти.


У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов використають тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина "Розуміння мови на слух", що передбачає прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які хочуть, щоб їм зарахували результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію і вивчали цю мову на профільному рівні, повинні скласти відповідний предметний тест рівня В2.

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури складатимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які у 2018 році отримають повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмету зараховуватимуть як оцінки державної підсумкової атестації з освітнього рівня повної загальної середньої освіти.

1 серпня 2017 року повідомляли, що майже 60 тисяч 928 абітурієнтів отримали рекомендацію до зарахування на бюджетні місця у вищі навчальні заклади.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n454547
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору