EN|RU|UK
 Політика України
  2972  24

 Прокуратура АР Криму розслідує захоплення окупантами бурових установок і судів

буровая

Прокуратура АР Крим розслідує захоплення 27 судів і 4 самопідйомних плавучих бурових установок, незаконну розробку природних ресурсів e морській економічній зоні України і видобуток газу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють на сайті ГПУ.


Самопідйомні плавучі бурові установки придбано за кошти публічного акціонерного товариства Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз" у розмірі понад 11 млрд 655 млн грн.

У четвер, 7 вересня, прокуратура АР Крим здійснила вихід у Північно-західну частину Чорного моря в райони Одеського, Голіцинського, Штормового, Архангельського газових родовищ, де оглянула 4 самопідйомні плавучі бурові установки, 6 морських стаціонарних платформ, 5 блок-кондукторів і морський буксир.

Під час огляду правоохоронці виявили, що на всіх зазначених об'єктах є озброєні люди.

Крім того, на двох самопідйомних плавучих бурових установках "Петро Годованець", "Україна" ("Незалежність") змінено їх назву на "Крим-1", "Крим-2". Також на двох самопідйомних плавучих бурових установках "Крим-2" і "Сиваш" піднято прапор РФ.


Також на цих газових родовищах невстановлені озброєні люди незаконно видобувають природний газ. Зазначено, що таке право надано ПАТ ДАТ Чорноморнафтогаз.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n454552
VEhrNGRrdzVRek13VEVSU2FHUkRLekJNTDFGMU9VTXhNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05VTUVvdlVXOHplbEZ6WkVkRU1GbEVVWFowUTNrd1RFRm5NRmxRVW1ka1IwTXdURVJSZG1SREt6Qk1URkYxZEVOMw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору