EN|RU|UK
 Політика України
  13589  185

 Заява Порошенка в Раді про 90% оновлення Верховного Суду - жахлива брехня, - юрист Маслов

суд верховный

Дані, озвучені Президентом Петром Порошенком про відбір кандидатів на посади в новий Верховний суд, - брехня. Бо немає серед кандидатів 30% вчених та адвокатів, а несуддів менш 20%.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав юрист, колишній член Громадської ради доброчесності (ОСД) Леонід Маслов, передає Цензор.НЕТ.

"Стосовно конкурсу у Верховний Суд рівень брехні, озвученої вчора Президентом у стінах Верховної Ради, просто зашкалює. Прошу репосту від усіх, хто мені довіряє. Хто може - прошу розмістити у всіх виданнях, які читають про нас наші іноземні друзі. Прошу допомогти з якісним перекладом на англійську. Не треба робити судову реформу, достатньо з трибуни парламенту заявити, що "шеф, усьо готово". Ця брехня Президента - гнилий месидж про задоволення щойно зліпленим лайном, який оголосили перемогою. Можна було сказати, що в Верховний Суд потрапило багато гідних людей (такі дійсно є) і це було б хоча б напівправдою.

Дивіться також: "Суспільство невдоволено життям і владою": повний текст послання Порошенка. ВIДЕО

Немає там 30% науковців і адвокатів. "Несуддів" - менш 20%. Про 90% оновлення Верховного Суду - жахлива брехня. Насправді, ПОНАД ПОЛОВИНУ суддів-переможців є діючими суддями касаційних інстанцій! Новий Верховний Суд (120 осіб) за своїм функціоналом еквівалентний 4 старим касаційним судам численністю 274 особи (за даними укрВікі ВСУ-48, ВАСУ-79, ВГСУ-57, ВССУ-90), яка трошки більше за фактичну. Оновлення складу слід вимірювати у відсотках в новому ВС старих суддів цих 4 судів, аж ніяк не у кількості членів старого ВСУ, які потрапили в переможці. З 48 останніх деякі взагалі не подали заяви, а деякі провалили первісні тести на знання права", - пояснив він.

"Не 80% наших висновків були враховані, а 38%. І ці 38% були простим співпадінням висновку з відсутністю достатнього лоббі в ВККС з боку зашкварених. В Верховний Суд може потрапити 30 осіб з висновками ГРД - 25% складу "нового" Верховного Суду не відповідають очікуванням людей. Вони (всупереч закону і основним засадам правосуддя) забороняли відео і аудіо фіксацію судового процесу, заявляли неправдиві дані в декларації доброчесності, в декларації родинних зв'язків, приймали відверто замовні рішення, які жодним чином не відповідають уявам суспільства про правосуддя, підтримують тісні зв'язки з родичами-зрадниками України і мандрують по окупованих територіях і на росії. В число переможців потрапили члени Верховного Суду України Романюк і Берднік, які самою поважною судовою інстанцією у світі (Великою Палатою ЄСПЛ) були ОДНОГОЛОСНО визнані злочинцями (постановлення завідомо неправосудного рішення шляхом "грубого свавілля" і "відмови в правосудді").

Читайте також: Деякі сильні кандидати потрапили до складу нового Верховного Суду України, але все ж доброчесність багатьох із них викликає сумніви, - посольство США

Потрапили Слинько та Наставний, які в складі ВССУ остаточно затвердили ганебний вирок Луценку. Вони засудили Павличенків, незважаючи на численні порушення під час збору доказів, нехтуючи презумпцію невинуватості. Юрченко, яка свавільно позбавила Степана Бандеру звання Героя України", - додав Маслов.

"Якщо ВРП пропустить цих кандидатів, це буде повний провал судової реформи. Поки не пізно, докладімо максимум зусиль, щоб цього не трапилось. Щоб під час голосування у ВРП не брали участі "любі друзі". Щоб критерієм проходження у Верховний Суд була репутація особи, а не рівень її слухняності і корпоративизму", - резюмував він.

Читайте також: Вища рада правосуддя рекомендує Порошенку призначити 20 суддів


Заява Порошенка в Раді про 90% оновлення Верховного Суду - жахлива брехня, - юрист Маслов 01

Заява Порошенка в Раді про 90% оновлення Верховного Суду - жахлива брехня, - юрист Маслов 02Источник: https://ua.censor.net.ua/n454561
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEzZ3dXVVJSZEdSSFJqQk1NMUpxTTNwUmEzUkRaMlpPUTFNd1RGaFNaMDVIUmpCTU4xRnpkRU01TUV4cVVYVlRSRkZ2WkVkRU1FeFNPREJLVEZGMVRrZEtNRXhCWnpCWlJGRnpUa013TUV4Qlp6Qk1MMUpuVGtOM01FeE1VWFowUjBJd1dWQlJkRTVETURCWk9UZ3dTa3hSYlhSRFlUQkxTRkZ2ZHowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору