EN|RU|UK
 Політика України
  2563  2

 У 24 областях України в 201 ОТГ стартував виборчий процес

выборы

Громадянська мережа "ОПОРА" розпочинає масштабну кампанію із довгострокового та короткострокового спостереження за виборами в ОТГ. Під час виборів у 24 областях працюватимуть 69 довгострокових спостерігачів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє мережа "ОПОРА" на сторінці у Facebook.

Вибори охоплять всі області України, зокрема у Вінницькій області обиратимуть голів та місцеві ради в 9 ОТГ, у Волинській - у 19, у Дніпропетровській - у 19, у Донецькій - у 2, в Житомирській - у 13, у Закарпатській - у 1, у Запорізькій - у 10, в Івано-Франківській - у 8, в Київській - у 4, у Кіровоградській - у 6, в Луганській - у 4, у Львівській - у 8, в Миколаївській - у 1, в Одеській - у 11, у Полтавській - у 12, у Рівненській - у 5, у Сумській - у 9, у Тернопільській - у 4, у Харківській - у 7, в Херсонській - у 10, в Хмельницькій - у 7, в Черкаській - у 14, в Чернівецькій - у 4, у Чернігівській - у 14.


На підготовку і проведення перших виборів у громадах ЦВК затвердила 55 млн 138 тис. 900 гривень, а також 241 млн 100 гривень на виготовлення списків виборців та іменних запрошень.

Згідно з календарним планом до 16 вересня включно районні виборчі комісії повинні створити сільські, селищні, міські виборчі комісії (ТВК) і сформувати їхній склад, до 20 вересня ТВК мають створити округи для проведення виборів. 25 вересня починається процес висунення кандидатів у депутати і на посаду сільського, селищного, міського голови, до 4 жовтня включно триватиме подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів, а до 5 жовтня комісії ухвалюватимуть рішення про реєстрацію кандидатів.

До 11 жовтня включно територіальні комісії повинні затвердити текст виборчого бюлетеня.


"Громадське спостереження є невід'ємною частиною демократичних і прозорих виборів. "ОПОРА" інформуватиме громадян про перебіг кампанії, дотримання чинного законодавства суб'єктами виборчого процесу. Також ми ставимо перед собою завдання запобігти вчиненню порушення виборчого законодавства", - сказано в повідомленні.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n454661
VEhrNGRrdzVRemd3V21KU1oyUkhSekJNV0ZGemRFZFhTVTVEZVRCTWFsRnpaRU1yTUZsRVVYVkllbEYwVGtNeE1GbGlVWFJrUXprd1dVeFNaMDVEZHpCTWRsSnNkRU16TUV4RVVtaDBSMWN3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору