EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  19084  147

 Обсяг торгівлі між Україною та РФ зріс, - "Дзеркало тижня"

торговля

У першій половині 2017 року товарообіг між Україною та Російською Федерацією зріс, незважаючи на санкції.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це у своїй статті для ZN.UA пише Максим Пархоменко, посилаючись на дані Держстату.

Автор вказує, що географічна структура українського експорту з минулого року не зазнала особливих змін. Наразі його максимальний обсяг припадає на Росію. За нею йдуть Італія, Польща, Туреччина, Індія та Єгипет.

"Саме в ці регіони ми продали найбільше товарів за поточні шість місяців. Досягти таких значень змогли за рахунок зростання обсягів експорту в середньому на 25% в ці регіони", - йдеться в статті.


Обсяг торгівлі між Україною та РФ зріс, - Дзеркало тижня 01
Зазначається, що водночас обсяг імпорту підвищився на 29%.

"Не дивлячись на санкції, обсяг торгівлі з Росією за поточний період тільки виріс. Україна купила в рази більше товарів порівняно з минулим роком. Основний обсяг імпорту (42%) припадає на нафту та продукти її перегонки. За аналізований період ця стаття експорту збільшилася на 80%! Реалізувати товарів у Росії ми змогли на 25% більше. Це стосується продуктів неорганічної хімії, чорних металів, котлів і машин", - зазначає автор.

За словами автора статті, обсяг імпорту з Росії залежить не від бажання України купувати, але, імовірніше, від неможливості диверсифікувати поставки нафтопродуктів із інших регіонів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n454701
VEhrNGRrdzVSME13VERkU1owNURlakJhWWxGemRFTTNNRms1T0RCS1ZGRjBaRWRCTUV4aVVtZGtSME13VEVSU1oyNTZVVzlPUXlzd1dVaFNiSFJIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору