EN|RU|UK
 Події
  4080  85

 "СБУ не ставить за мету боротися з бізнесом", - голова Служби Грицак і бізнес-омбудсмен Шемета підписали меморандум про співпрацю

Голова Служби безпеки України Василь Грицак та бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета підписали у Києві Меморандум про партнерство та співробітництво між двома структурами.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-центру СБУ.

В інформації зазначено: "
У рамках меморандуму сторони домовилися встановити ефективну співпрацю через механізм постійних та прозорих контактів і обміну інформацією.
"СБУ не ставить за мету боротися з бізнесом, але у держаних інтересах ми мусимо зупиняти роботу тих, хто працює на ворога", ‒ наголосив Василь Грицак.

За його словами Служба готова до відкритого та всебічного діалогу з Радою бізнес-омбудсмена.

"Ми рішуче очищуємо власні ряди від бажаючих "заробити" на бізнесі, відкрито вісімдесят чотири кримінальних провадження, судами різних інстанцій винесено 23 обвинувальні вироки, повідомлено про підозру 55 співробітникам Служби, направлено до суду матеріали ще за 16 кримінальними провадженнями", ‒ підкреслив Голова СБ України.

Шемета підкреслив, що з усієї кількості скарг лише три відсотки стосуються СБУ.

Він також відзначив, що Служба є однією з найсумлінніших в плані виконання рекомендацій Ради бізнес-омбудсмена з 95-відсотковим результатом. Сторони підкреслили важливість підписання Меморандуму для аналізу можливих конфліктних ситуацій у бізнес-середовищі та створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні".

СБУ не ставить за мету боротися з бізнесом, - голова Служби Грицак і бізнес-омбудсмен Шемета підписали меморандум про співпрацю 01СБУ не ставить за мету боротися з бізнесом, - голова Служби Грицак і бізнес-омбудсмен Шемета підписали меморандум про співпрацю 02

СБУ не ставить за мету боротися з бізнесом, - голова Служби Грицак і бізнес-омбудсмен Шемета підписали меморандум про співпрацю 03
Источник: https://ua.censor.net.ua/n454874
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору