EN|RU|UK
 Суспільство
  5732  181
Матеріали за темою:

 Викладачі "Львівської політехніки" виступили з ініціативою присвоїти університету ім'я Бандери

политика оун-упа бандера гитлер ивано-франковск

Група викладачів Національного університету "Львівська політехніка" виступила з пропозицією присвоїти своєму університету ім'я Степана Бандери.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті вишу.

"Найвища цінність кожної нації - не її мистецтво й не технічні знання, а свобода, тому борці за свободу користуються найбільшою повагою й мають найвищий авторитет у світі. Для нас, працівників і студентів Львівської політехніки, є великою честю й гордістю ходити тими самими коридорами, сидіти в тих самих аудиторіях, де колись ходив і сидів Провідник української нації.Що ж стосується інших видатних українських науковців і педагогів, які працювали у Львівській політехніці в різні часи, то їхніми іменами треба називати інститути й кафедри нашого університету, що сприяло б піднесенню авторитету української науки, розширенню ерудиції студентів, їхньому патріотичному вихованню", - сказано в заяві.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Назвати день народження Бандери, рік затвердження конституції Орлика і заспівати гімн УПА", - російська пропаганда про критерії відбору українських чиновників і "тотальну бандеризацію" України. ВIДЕО
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
   
   
   
   
   
   вгору