EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  7459  41

 У Європарламенті запропонували скасувати плату за роумінг для України

европарламент

Така пропозиція міститься в проекті доповіді з рекомендаціями Європарламенту іншим європейським інститутам за програмою "Східне партнерство".

У Європейському парламенті запропонували скасувати плату за роумінг у мобільному зв'язку між ЄС і Україною, Молдовою і Грузією, створити трастовий фонд для інвестицій в Україну і, можливо, ввести нові санкції проти Росії. Як передає Радіо Свобода, такі заходи напередодні листопадового саміту програми ЄС "Східне партнерство" містяться в проекті доповіді з рекомендаціями Європарламенту іншим європейським інститутам за цією програмою, повідомляє Цензор.НЕТ.

Європарламент пропонує для цих трьох країн-учасниць програми подати привабливу модель "Східного партнерства-плюс", яка передбачала б, зокрема, введення для цих країн односторонніх тарифних преференцій або створення широкосмугових каналів зв'язку з ними високої потужності.

Також читайте: Україна починає роботу щодо скасування роумінгу з Ізраїлем, - Клімкін

У документі наголошується, що така модель "плюс" може бути запропонована і трьом іншим учасницям "Східного партнерства" - Вірменії, Білорусі і Азербайджану, "коли вони будуть готові для таких розширених можливостей".

Трастовий фонд для України повинен зосередитися на приватних і державних інвестиціях, зокрема в соціальну і економічну інфраструктуру, а також на тих, які мають на меті посилити здатність України освоювати інвестиції.

Читайте також: Україна вивчає можливість скасування роумінгу з ЄС у 2019-2020 рр, - НКРЗІ

У документі також йдеться про підтримку відновлення повного суверенітету України в Криму, Грузії в Абхазії і Південній Осетії і Молдови в Придністров'ї.

Проект планується розглянути на засіданні комітету у закордонних справах Європарламенту 14 вересня. Документ може бути змінений.Источник: https://ua.censor.net.ua/n454924
VEhrNGRrdzVRemd3VERkUmMyUkhWekJNZGxKcVRrTTVNRXhxVVhWVFJGRjBPVU41U2psSFVEQk1abEYyZEVNMlprNUhRVEJNTjFKbk9VTTRNRnBpVVhaa1EzcG1Ua05GTUV4TVVtZE9ReXN3V1VoUmRuUkhUekJNWkRnd1NWUlJjM1JIUVRCTU4xRjJPVU4zTUZsRVVYVTVRM2N3VEhwUmRHUkRPVEJaU1QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору