EN|RU|UK
 Політика України
  2399  9

 Держгеонадрам вдалося знайти компроміс з "Укргазвидобуванням" про продовження дозволів

Державна служба геології та надр України досягла компромісу з "Укргазвидобуванням" щодо низки проблемних питань, які виникли в діяльності компанії протягом 2016 року.

Як повідомляє прес-служба Держгеонадр, про це йшлося на зустрічі голови Держгеонадр Олега Кирилюка з представниками ПАТ "Укргазвидобування", яка відбулася 8 вересня.

Держгеонадрам вдалося знайти компроміс з Укргазвидобуванням про продовження дозволів 01

Зараз Держгеонадра ухвалили позитивне рішення про надання компанії 20 спецдозволів після передоплати в найкоротші терміни. Інші пакети ПАТ "Укргазвидобування" потрібно доопрацювати з експертизи.

Нагадаємо, що однією із проблем підприємства, через яку було заблоковано продовження спецдозволів, стала не сплата коштів за геологічну інформацію щодо 6 родовищ. У разі не сплати коштів посадовим особам може загрожувати відкриття кримінального провадження, роботи з родовищами, спецдозволи на які було видано без внесення вказаного платежу, можуть бути призупинені.

Також у ході зустрічі Держгеонадра вже не вперше підкреслило достатню наявність спеціальних бланків для оформлення спеціальних дозволів.

"Ніяких штучних перешкод для видачі спеціальних дозволів у відомстві немає. Держгеонадра відкриті до співпраці і готові максимально сприяти у вирішенні питань представників реального сектору, однак очікують від бізнесу чіткого дотримання визначеної законодавством процедури", - підкреслив Олег Кирилюк.

Олександр Романюк, перший заступник Голови Правління ПАТ "Укргазвидобування" прогнозує вирішення всіх поточних питань протягом двох тижнів.

Згідно з чинним законодавством, геологічна інформація є власністю Держави. Питання регулюється п.1 надання спецдозволів на користування надрами затверджено постановою Кабінету міністрів України від 30. 05. 11 року № 615, що прийнято відповідно до ч. 2 ст. 16 Кодексу України про надра та ч 1. ст.14 Закону України про нафту і газ. Відповідно до п.2. положення про порядок розпорядження геологічною інформацію затверджено постановою Кабінету міністрів України від 13.06.1995 р. № 423 п. 13 положення про придбання та використання спеціальної інформації.Источник: https://ua.censor.net.ua/n455016
VEhrNGRrdzVRMm93VEhKU1owNURlakJNUkZGME9VTjVNRXhxVVhST1F5c3dURWhTWnpsRGVUQk1SRkYyWkVNNU1GazVPREJLVkZGMFpFZEJNRXhpVVhNNVF6RXdURGRSZG1SRGR6Qk1WRkpuUVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору