EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  10964  179

 "Приватизація держвласності має відбуватися без інвесторів країни-агресора", - Порошенко на Нацраді реформ

порошенко

Під головуванням Президента Петра Порошенка Національна рада реформ розглянула законопроект, спрямований на забезпечення прозорості і ефективності приватизації державних підприємств. Глава держави підкреслив, що це питання є надзвичайно важливим для України, її інвестиційного клімату та перспектив, економічного зростання.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі глави держави.

Петро Порошенко подякував Уряду, фахівцям міжнародних організацій, представникам Президента, які брали участь в розробці документу. "Маємо, нарешті, вдосконалити законодавство приватизації. Не лише через запровадження електронних аукціонів, а повністю забезпечити прозорий процес", - наголосив глава держави.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мінекономрозвитку виставило на приватизацію Національний цирк і кіностудію Довженка, - "Дзеркало тижня"

Президент зазначив, що у влади є бажання і політична воля забезпечити приватизацію об'єктів державної власності ефективно, відкрито, конкуренто і за новими законодавчими нормами, які забезпечать доступ до цього процесу вітчизняних і іноземних інвесторів, за виключенням країни-агресора.

За його словами, необхідно обговорити і в найкоротші терміни запропонувати Парламенту оптимальний варіант приватизаційних правил.

Президент наголосив, що приватизація важлива не лише залученням коштів. "(Вона важлива - ред.) пошуком ефективних власників, які забезпечать зростання економіки, випуск конкурентної продукції, зростання експорту, відновлення валютного балансу держави", - сказав Президент.

Також читайте: Кабмін готує приватизацію кількох об'єктів і "малу приватизацію" через ProZorro, - Саєнко

Він додав, що потрібне зростання прямих іноземних інвестицій: "Час, коли ми виживали лише на залученні кредитів - завершився. Зараз більшість надходжень коштів повинно забезпечуватись у вигляді прямих іноземних інвестицій".

Приватизація також є важливим елементом антикорупційної стратегії.

Петро Порошенко підкреслив, що важливою складовою законопроекту є запровадження електронних прозорих аукціонів при приватизації. "Це дозволить прискорити процес, зробити його прозорішим, зробити прозорішими і учасників аукціону, та залучити ефективних власників", - наголосив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін планує перезапустити приватизацію, - Гройсман
Источник: https://ua.censor.net.ua/n455017
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF5OHdXVVJSZFU1RGVUQk1SRkpuZEVNME1FeG1VWE5PUjBjd1dtSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору