EN|RU|UK
 Події
  14368  88

 Капітана Кушнірука з 80-ї ОДШБ, який напідпитку погрожував підлеглим підірвати гранату, підозрюють у списуванні палива на 2 млн, - колишній офіцер

кушнирук

Колишній офіцер ЗСУ Юрій Темченко оприлюднив інформацію про одного з військовослужбовців 80-ї бригади, капітана Руслана Кушнірука, якого звинувачує в багатьох непорядних вчинках, у тому числі списуванні пального на 2 млн грн.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Він зазначив: "Знайомтесь: це капітан Руслан Кушнірук. Істота, зовсім не цікава, але більш мазаного у#бана, я не зустрічав.

Капітана Кушнірука з 80-ї ОДШБ, який напідпитку погрожував підлеглим підірвати гранату, підозрюють у списуванні палива на 2 млн, - колишній офіцер 01

Тепер, по порядку: Русь (такий його позивний) був мобілізований у 6ту хвилю у 80 бригаду. Став командиром новоствореної танкової роти і почав бухати. Бухав, списував пальне, не з'являвся на наради командирів, не вів ротну документацію, не писав заявки на чергові комплекти форми для бійців, а просто, бухав.

Кожного, кому не подобалися запої, Русь, старанно виживав з роти. Більш-менш мирно він вижив старшого прапорщика Сергія Подимана. Виживаючи іншого військовослужбовця з роти, Русь не пускав його до лікарів із травмою коліна (яку військовослужбовець отримав при роботі на танку). В результаті чого, данний боєць отримав залізяку, замість колінного суглобу та ІІ групу інвалідності. Але це зійшло з рук Руслану.

1 травня 2016, перебуваючи в Чаплинці, Русь напився до бєлки і посеред ночі забіг у намет з автоматом, погрожуючи всіх розстріляти. Був зв'язаний, але бухати та здавати пальне не припинив. І це йому зійшло з рук.

Пізніше, 25 травня, мені вдалося його освідчити і оформити документи на адміністративне стягнення. Але Русь не перестав бухати і здавати пальне.

Про абсолютно всі випадки було повідомлено командиру бригади. Та чомусь, крім фрази "розберемось", нічого нікуди не рухалось.

З безкарністю, Русь почав відчувати себе БОГОМ. Почав вимагати податі з солдатів. При цьому, продовжував здавати пальне.

В лютому 2017р., перебуваючи в зоні АТО, за в хлам п'яним Русланом, 5 разів, особисто приїзджав командир 80ї бригади. Ввечорі забирав, а зранку привозив, без жодного розслідування, експертизи на вживання алкоголю та без покарання.

В кінці червня, я добрався до дорожніх листів за період серпень 2015 - листопад 2016, та виявив тупе списання палива. В бригаді всі відмахнулись. Навіть командир бригади. Не дивлячись на незаконно списану кількість. Але прокуратуру це зацікавило :-)

Але й тут, якась сила втрутилась... Русю інкримінували частину 1 статті 425 ККУ: "Недбале ставлення до військової служби", при тому, що доведена прокуратурою кількість незаконно списаного пального сягала більше 100000 літрів, що складає суму завданої шкоди державі, понад 2000000грн! Та повністю ігноруючи частину ІІІ данної статті "злочин вчинений під час особливого періоду".

Але Русь не зупинився й на цьому. Отримавши відзнаку КВДВ та відзнаку командира бригади, перебуваючи під слідством, Руслан вирішив, що все робить вірно. І, набухавшись на день танкіста (10.09.2017р.), вирішив підірвати особовий склад. Пошикувавши роту, витягнув чеку з гранати Ф1 та почав усім погрожувати. Завдяки підготовці у розвідроті, одному з військових, вдалося покласти на землю Руся, при цьому, тілом він ліг на руку з гранатою. Нащастя, Русь не встиг випустити гранату з руки і його вдалося роззброїти без наслідків. Були викликані відповідні органи, складено протоколи, зібрані свідчення. Але й тут, якась макака намагається відмазати у#бана. Адже йому інкримінують перевищення повноважень. Якщо когось цікавить, де взяти таку мазу, як у Руслана - звертайтесь до нього, особисто".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n455040
VEhrNGRrdzVReTh3VEdwU2FqbEhSekJaVEZGemRFTXJaazVEVXpCYVlsRjFaRWRDTUZsNlVYVjBReXN3VEV4UmMwTkVVWFk1UjBFd1REZFJkWFJIUkRCWlJGRnpUa2RETUZsUVVtZE9RM2RtVGtOM01GbEVVWFpPUjFjd1dUazRUMFJCWnpCTU4xRjFkRWRCTUV4WVVYWk9RM2RKVGtNd01FeFlVbWRrUTNjd1RETlNaM1JET1RCTU5IUXdXV3BTWjNSSFJEQlpSRkYyVGtNck1FeE1VWE5EUkZGelpFZEJNRXhxVVhNNVEzY3dURlJSYzBFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору