EN|RU|UK
 Політика України
  3215  14

 Кабмін планує доручити МЗС і СБУ внести Росію до переліку країн міграційного ризику до кінця вересня

Кабінет міністрів України має намір доручити Міністерству закордонних справ і Службі безпеки України внести Росію до переліку країн міграційного ризику до 30 вересня.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це йдеться в проекті плану виконання указу Президента про введення в силу рішення Ради національної безпеки й оборони України від 10 липня 2017 року "Про посилення контролю за в'їздом в Україну, виїздом з України іноземців і осіб без громадянства, дотримання ними правил перебування на території України".

Уряд має намір розглянути цей план на засіданні уряду в середу.

Передбачають, що МЗС і СБУ забезпечить оновлення списку країн міграційного ризику, зокрема додавши туди Росію і проінформують про це Кабмін і апарат РНБО.

Також проект передбачає, що уряд доручить Міністерству внутрішніх справ, Державній прикордонній службі, Державній міграційній службі, Службі зовнішньої розвідки та СБУ до 30 вересня забезпечити посилення контролю за в'їздом і виїздом з України іноземців, зокрема громадян Росії та осіб без громадянства.


Мінрегіон, МВС і міграційна служба мають намір визначити відповідальними за вдосконалення законодавства про порядок реєстрації місця проживання / перебування на території України іноземців, зокрема громадян Росії і осіб без громадянства, які походять з держав міграційного ризику або в'їхали в Україну з території таких держав до 20 вересня.

До 30 жовтня МЗС, МВС, Міграційній службі, Державній прикордонній службі планують доручити опрацювати механізм та етапність впровадження: можливості в'їзду і виїзду з України для іноземців, зокрема для громадян Росії, за закордонними паспортами, які містять безконтактний електронний носій, а вищевказаним відомствам і СБУ - питання впровадження попереднього електронного повідомлення іноземцями про в'їзд в Україну.

До 30 листопада Кабмін має намір доручити Міністерству економічного розвитку й торгівлі та Держспецзв'язку створити центри надання адміністративних послуг біля контрольних пунктів в'їзду-виїзду.

МВС, Міграційній службі та Держприкордонслужбі мають намір доручити забезпечити початок роботи з 1 січня 2018 року національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства, вирішивши питання необхідного ресурсного забезпечення фіксації біометричних даних іноземців, зокрема громадян Росії, під час прикордонного контролю.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n455053
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору