EN|RU|UK
 Події
  5269  44

 Агресія Росії є загрозою для всіх країн-членів ОБСЄ, - посол США Козак

козак

Агресія Російської Федерації проти України грубо нехтує принципами Гельсінської угоди та становить загрозу всім країнам-членам ОБСЄ.

Про це заявив посол Майкл Козак, голова делегації США на засіданні ОБСЄ у Варшаві, присвяченому захисту прав людини, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

Він зазначив, що 10 тисяч людей загинули і 24 тисячі було поранено внаслідок російської агресії. Близько 1,7 млн ​​українських громадян змушені були покинути свої домівки.

"Квазі-російські сили в Донецьку і Луганську, які Росія силоміць утримує при владі, озброює і навчає, якими Росія керує і з якими разом вона проводить бойові дії - становлять загрозу і залякують місцеве населення. У Криму російська влада переслідує кримських татар, етнічних українців і тих, хто протистоїть окупації", - йдеться в заяві посла.

За його словами, незважаючи на напади, народ України стійко стверджує свою гідність і прагнення до добробуту через посилення інтеграції з Європою.

Водночас РФ через залякування і примус намагається стримати Молдову і Грузію від суверенних рішень поглибити інтеграцію з Європою.


"Агресія Росії в Україні і Грузії, залякування сусідів і втручання в демократичні процеси країн-членів ОБСЄ становлять загрозу всім країнам-членам ОБСЄ", - заявив Козак.

"Там, де повага до прав людини та основних свобод є слабкими, або немає, там, де влада відкидає підзвітність, де уряд контролює ЗМІ і пригнічує незалежні ідеї, там, де репресивні закони стають політичною зброєю і миролюбні прагнення змін трактують як загрозу - стабільність є такою вже стабільною, як здається, демократичний і економічний прогрес все складніше підтримувати і міжнародний мир перебуває під загрозою", - наголосив посол.

Козак також зазначив, що російська агресія за кордоном супроводжується внутрішніми репресіями проти опозиціонерів, незалежних журналістів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n455059
VEhrdlVXMTBReXN3VEdaUmMwNUROa3g1TDFGMk9VZEJNRXhFVVhOMFEzZEpUa00zTUZrM1VYUk9RelF3VEROUmRVaDZVVzUwUTFJd1MwaFJhRWg2VVhZNVF5c3dXVWhSZG5SRE4yWk9RMmN3VERkU1oyUkhWekJaT1Rnd1MwaFJjVTVEVVE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору