EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2447  63

 Кількість безробітних станом на 1 вересня скоротилося на 12% порівняно з 2016 роком, - Кабмін

кризис безработица

Завдяки підвищенню результативності роботи Держслужби зайнятості в напрямку оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 вересня 2017 року порівняно з відповідною датою 2016 року, скоротилася на 12% (на 44 тис.) і становить 312 тисяч осіб.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Урядовий портал.

Станом на 1 вересня 2017 року на одне вільне робоче місце претендувало 4 безробітних (станом на відповідну дату 2016 року - 7 осіб).

За січень - серпень 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння державної служби зайнятості, зросла на 40 тис., або 8%, і становила 537 тис. порівняно з відповідним періодом 2016 року. При цьому, 43% з них було працевлаштовано оперативно до надання статусу безробітного.

Також читайте: Безробітним особам під час оформлення субсидії зараховуватимуть дохід на рівні двох прожиткових мінімумів - 3248 грн, - Кабмін

Кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості упродовж січня-серпня 2017 року, збільшилася на 13% і становила 144 тис. Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості збільшилася на 16% до 722,7 тис. одиниць.

Станом на 1 вересня 2017 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості порівняно з відповідною датою минулого року зросла на 43% і становила 77 тис. одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 45,5 тис. пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Читайте також: Рівень безробіття в Україні в травні знизився до 1,3%, - Держстат

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 10 тис. безробітних, що на 19% більше, ніж у січні-серпні 2016 року. Зокрема, 4,2 тис. осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 5,8 тис. осіб, які працевлаштовано суб'єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності.

Серед безробітних, зареєстрованих у державній службі зайнятості станом на 1 вересня 2017 року, 21% раніше були зайняті в державному управлінні, обороні, обов'язковому соціальному страхуванні; 17% - у торгівлі та ремонті; по 13% працювали в сільському, лісовому й рибному господарстві або у переробній промисловості.
Значна частка осіб, які звертаються за пошуком роботи в державну службу зайнятості - громадяни з вищою освітою. Так, 48% зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 34% - професійно-технічну, 18% - загальну середню освіту.

Читайте на "Цензор.НЕТ": З 18 млн осіб працездатного віку лише 11 млн платять внески до Пенсійного фонду, - Розенко

За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин; законодавці, державні службовці, керівники; працівники сфери торгівлі та послуг.

Найбільшим попитом у роботодавців користуються кваліфіковані робітники з інструментом (19%), а також професіонали та робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (по 16%).
Источник: https://ua.censor.net.ua/n455101
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору