EN|RU|UK
 Політика України
  7469  81

 Гройсман про посилення контролю за виплатою аліментів: "Ким треба бути, щоб їздити на дорогому автомобілі і не давати грошей своїй дитині. Це аморально"

гройсман

Уряд затвердив програму "У мене є право".

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні, 13 вересня, на засіданні Кабінету Міністрів України міністр юстиції Павло Петренко повідомив про запуск в Україні інформаційної стратегії "У мене є право".

Цілі програми в тому, щоб інформувати населення про юридичні аспекти правових відносин від отримання субсидій до виплати аліментів. Також проект надасть правову підтримку фермерам для захисту від рейдерства.


"Це великий, живий проект, він потрібен людям. Я прошу затвердити його", - попросив Петренко.

За словами Петренка, міністерство юстиції планує посилити відповідальність, зокрема за несплату аліментів дітям.

"Ким треба бути, щоб їздити на дорогому автомобілі і не давати грошей своїй дитині, - сказав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман. - Знайдіть у себе всередині хоч щось людське. Для таких чоловіків держава повинна підвищувати відповідальність. Несплата аліментів - це найбільш аморальний вчинок із можливих".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n455103
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVaazVEWmpCTVdGSm5kRWRCTUV4WVVYWmtRell3VERSbk1Fb3ZVWE5PUTNrd1RIWlJkbWs0ZGpCS2NsRnpUa040TUV4NlVteDBRemxtVGtOak1GcGlVWFpUWmxKcWRFZENNRmxKUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору