EN|RU|UK
 Політика України
  21478  115

 Екс-голову місії України при НАТО Єгора Божка призначили головою Служби зовнішньої розвідки, - Указ Президента

Президент Петро Порошенко підписав Указ про призначення Єгора Божка головою Служби зовнішньої розвідки України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента.

Голова держави представив колективу СЗР України нового керівника. З червня 2015 Єгор Божок виконував обов'язки голови Місії України при НАТО.

"Я знаю Єгора Божка давно - як патріота, рішучу, професійну людину, яка має величезний досвід зарубіжної роботи", - сказав Порошенко.

Екс-голову місії України при НАТО Єгора Божка призначили головою Служби зовнішньої розвідки, - Указ Президента 01

За словами Президента, робота Єгора Божка у Місії України при НАТО дала можливість скоординувати зусилля наших міжнародних партнерів на підтримку України та значно підсилити обороноздатність нашої держави. Він також зауважив, що ця діяльність має особливе значення для захисту національних інтересів України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Стратегічне завдання ГУР - реформувати військову розвідку, а також впровадити стандарти і технології НАТО, - Порошенко

Президент висловив впевненість, що призначення нового Голови СЗР України надасть імпульсу у розвитку Служби.

"Стрижнем успішності усіх починань і звершень є людина, її патріотизм, рівень професіоналізму, державницька мотивація та готовність до самопожертви - самопожертви в ім'я українського народу, Української держави", - наголосив Порошенко.

Голова держави окреслив стратегічні напрямки розвитку Служби та її взаємодії з ключовими партнерами. Він також висловив впевненість, що новопризначеному керівнику вдасться значно підсилити ефективність роботи Служби та взаємодії з іншими відомствами оборонного блоку.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n455124
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору