EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  1265  8

 Кабмін схвалив план заходів щодо активізації реформи децентралізації

зубко

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів для активізації реформування місцевого самоврядування та державної підтримки процесу об'єднання територіальних громад.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначено, що проект розроблений для розвитку Плану пріоритетних дій Уряду на 2017 рік і Середньострокового плану пріоритетних дій уряду до 2020 року.

"Для нас важливо в рамках реформи стимулювати громади надавати людям якісніші адміністративні й соціальні послуги, забезпечити підвищення їх правової, організаційної та фінансової спроможності, реалізацію повною мірою положень Європейської хартії місцевого самоврядування", - сказав віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва й ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи проект розпорядження.

Також читайте: У 24 областях України в 201 ОТГ стартував виборчий процес

Він повідомив, що Планом чітко визначені відповідальні виконавці та строки виконання заходів.

За його словами, до завершення поточного року має бути розроблено низку законопроектів. "Зокрема, законопроекти щодо державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та законам; розширення повноважень сільських та селищних рад ОТГ з питань соціального захисту дітей; передачі органами виконавчої влади повноважень місцевому самоврядуванню; затвердження переліку та складу госпітальних округів областей", - повідомив Зубко.

Читайте також: Україна з 2019 року адміністративно передаватиме повноваження громадам, - Зубко

Уряд також забезпечить супровід у ВРУ законопроектів щодо функціонування районних рад, розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами, служби в органах місцевого самоврядування, регулювання містобудівної діяльності, наближення до громадян адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n455154
VEhrdlVXdzVSMFF3VEVoUmRYUkRLMHg1TDFKblRrTXhNRmxVVVhaMFIwRXdUSHBSZFVoNlVYUk9RekV3V1dKUmRHUkRPVEJaVEZKblRrTjNNRXgyVW14MFF6TXdURVJTYUhSSFZ6QlpPVGd3U25KUmMwNURlREJNZWxKc2RFTTU=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору