EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4509  28

 Гройсман: До кінця року приймемо законопроект, який позбавить силові структури функцій економічного контролю на підприємствах

гройсман

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман анонсував розробку проекту закону про Службу фінансових розслідувань, яка стане єдиним органом щодо повноважень економічного контролю.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив за підсумками зустрічі з представниками бізнесу під головуванням Президента України Петра Порошенка та за участю Генерального прокурора Юрія Луценка, представників парламенту, уряду, силових структур.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Реформи, які ми робимо, потрібні Україні, а не МВФ", - Гройсман

"Маски-шоу стоп! Домовились, що всі силові структури відмовляться від застосування силових операцій на підприємствах. Бізнес не може відчувати впевненість, коли є ймовірність будь-яких атак, в тому числі з боку держави", - сказав Гройсман.

За його словами, до кінця року в парламенті буде проведено День дерегуляції, протягом якого будуть прийняті закони, необхідні для вирішення нагальних питань підприємців. Крім того, за твердженням прем'єра, проговорюється і приймається приватизаційне і концесійне законодавство, покликане стати ще одним механізмом залучення інвестицій у державу.

"До кінця року узгоджуємо та ухвалюємо проект закону про Службу фінансових розслідувань, яка стане єдиним органом з повноваженнями економічного контролю. МВС, СБУ та інші структури будуть позбавлені цих функцій", - наголосив Гройсман.

Він також повідомив, що профільний парламентський комітет виявив бажання підготувати проект закону і всебічно допомогти в його подальшому обговоренні на експертному рівні.

Також читайте: "15 вересня ми подамо в Раду проект бюджету на 2018 рік. У ньому закладено пріоритети децентралізації", - Гройсман

Гройсман: До кінця року приймемо законопроект, який позбавить силові структури функцій економічного контролю на підприємствах 01Источник: https://ua.censor.net.ua/n455322
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhOa1IxY3dUR1pSZG1SRE1UQlpSamd3VEdaUmMwNUROakJNTjFGMlpFTXJNRXd2VW1kT1F5c3dURmhSZFhSSFEyWk9ReTh3VEZoU1owNURNVEJNVEZKc2RFZEJNRXh5VVhOQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору