EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  6167  23

 Київські художники провели акцію із захисту своїх майстерень на Андріївському узвозі. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

У Києві на Андріївському узвозі місцеві художники влаштували протест проти знищення старовинного будинку по вулиці Андріївський узвіз 34-В, в якому досі працюють художні майстерні.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій.

Художник Тамара Шевчук у Фейсбуці описала ситуацію, яка склалася навколо будівлі: "
Просимо допомогти відстояти пам'ятку архітектури на Андріївському узвозі 34-В, в якому довгі роки творять відомі та шановані митці України, які сьогодні потерпають від заздалегідь спланованого рейдерського захоплення.

Деталі:З лютого 2017 року затягується підписання договорів оренди з членами Національної Спілки художників України. Стуктурні підрозділи КМДА своїми зволікають і не продовжують орендні договори, позбавляють митців законних прав на відшкодування орендних витрат, заважають творчій роботі креаторам сучасної культури - відомим художникам та мистецтвознавцям.

Однак, внаслідок свідомих маніпуляцій органів управління місцевої влади та підвідомчих організацій, саме митці стали винуватцями заборгованості і 13 вересня 2017 року о 16-00 отримали припис про примусове звільнення приміщення 19 вересня об 11-00 " із залученням працівників Подільського управління УП ГУ МП у м. Києві для забезпечення охорони громадського порядку та фізичного захисту державних виконавців та залучених осіб при проведенні виконавчих дій".

"Для довідки: 1.Творчі майстерні надаються рішенням секретаріату КОНСХУ за поданням бюро творчих секцій. 2. Цей будинок за останні 15 років намагалися знищити пожежами 4 рази. 3. Художники щоразу відновлювали його власним коштом. 4. На Андріівському узвозі,34-в орендують творчі майстерні члени НСХУ".Читайте також на "Цензор.НЕТ": Вхід на оглядовий майданчик Андріївської церкви в Києві зробили платним

Київські художники провели акцію із захисту своїх майстерень на Андріївському узвозі 01

Київські художники провели акцію із захисту своїх майстерень на Андріївському узвозі 02

Київські художники провели акцію із захисту своїх майстерень на Андріївському узвозі 03

Київські художники провели акцію із захисту своїх майстерень на Андріївському узвозі 04

Київські художники провели акцію із захисту своїх майстерень на Андріївському узвозі 05

Київські художники провели акцію із захисту своїх майстерень на Андріївському узвозі 06

Київські художники провели акцію із захисту своїх майстерень на Андріївському узвозі 07


Источник: https://ua.censor.net.ua/p455522
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmMyUkhSREJNVkZGMmRFTjVNRXhDT0RCWldGSm5PVU13TUV3M1VYUjBRemt3VEdwUmRXNTZVVzEwUXpRd1dtWlJjMjU2VVd0T1F6a3dURlJTWjA1SFZ6QmFabEZ6ZEVkQ01GbDZVWFYwUXpRd1RHdG5NRmxRVVhRNVEza3dXbUpSZEhjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору