EN|RU|UK
 Політика України
  683  18

 Кабмін розробить новий законопроект про приватизацію до 2018 року, - Гройсман

гройсман

Анонсована урядом масштабна приватизація державних активів – за новим законодавством та у винятково у ринкових умовах – буде прозорою та відкритою, а не контрольованою і в інтересах обраних осіб.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Урядовий портал", про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав у ході 14-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії "Чи став світ новим? І що це значить для України?" в Києві в суботу.

Читайте також: Гройсман: Неважливо, буде створено Антикорупційний суд чи палату, головне - створити їх швидше
"Мене цікавить відкрита та прозора приватизація, а не контрольована приватизація. Це означає, що ми маємо допустити всіх доброчесних інвесторів до приватизації, окрім країни-агресора. Група, яка сьогодні працює в уряді з питань приватизації, завжди буде сигналізувати про відхилення від цього шляху, якщо вони матимуть місце", - сказав він.

Він підкреслив, що приватизація - це один із способів залучення інвестицій, які вкрай потрібні економіці.

"І я маю надію, що до кінця року ми ухвалимо закон і розпочнемо процес. До слова, система ProZorro вже працює в малій приватизації. Щодо великих активів робитимемо незалежну оцінку, залучати радників. Україна - відкрита для інвестицій. Це країна для всіх, хто є доброчесним", - сказав Володимир Гройсман.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору