EN|RU|UK
 Політика України
  14758  268
Матеріали за темою:

 Дайте мені 50 антикорупційних суддів у цьому році - і ми повернемо країну до нормального життя, - Луценко

луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що Антикорупційний суд має бути створений в найкоротші терміни для всіх регіонів України, при цьому неважливо, чи буде це окремий суд або окрема палата в уже існуючому суді.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.


"Я виступаю за створення Антикорупційного суду, який буде створений без політиків, для всіх інститутів, а не лише для НАБУ, для всіх корупціонерів, а не лише для столичних", - заявив Генпрокурор під час 14-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES ) "Чи став світ новим? І що це означає для України?" в Києві в суботу.

Він зазначив, що для нього не так важливо, як саме це буде оформлено: "Буде це окремий суд або окрема палата - мене не стосується! Цей суд має бути для всіх корупціонерів і якомога швидше!"

За словами Генпрокурора, створення нового суду як окремої структури з окремими приміщеннями буде дещо затягнуто в часі.


"Моя історична пам'ять говорить, що на це (створення нової структури - Ред.) потрібні мінімум роки... Так, я як Генпрокурор просив знайомих колег-депутатів... внести інший закон: в існуючому суді створити окрему палату ... в кожному обласному центрі і в столиці. На відкритому конкурсі з числа нових суддів за три місяці будуть набрані нові судді", - визнав водночас Ю.Луценко.

"Дайте мені 50 суддів Антикорупційної палати або Антикорупційного суду в цьому році - і ми повернемо країну до нормального життя", - підсумував Генпрокурор.


Нагадаємо, вчора Президент Петро Порошенко сказав, що Україні потрібен терміновий незалежний аудит антикорупційної системи, проте немає часу чекати створення Антикорупційного суду. "Що стосується Антикорупційного суду, то ми зареєстрували законопроект у парламенті. Вся судова реформа, включно з конституційною, повинна пройти експертизу Венеціанської комісії, Ради Європи та експертів Євросоюзу", - сказав він.

Глава держави висловив сподівання, що Антикорупційна палата може бути створена через місяць.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n455605
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTJJd1dWQlNhSFJETVRCTU0xRjFkRU1yVEhrdlVYVjBReXN3V1VSU1p6bERMekJaWWxKc2RFZFFaazVIUWpCWlVGRjBRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору