EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  13050  32

 Російсько-білоруські навчання "Захід-2017" вступили в активну фазу

учения

Спільні навчання збройних сил Білорусі та Росії "Захід-2017" сьогодні вступили в активну фазу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на БЕЛТА, 17 вересня розпочався другий етап навчань, під час якого буде відпрацьовано питання управління військами в ході ведення військових дій під час відбиття агресії проти союзної держави. Штабам усіх рівнів належить відпрацювати широкий спектр завдань, пов'язаних із управлінням військами під час відбиття наступу сухопутних угруповань противника, ведення контрдиверсійної боротьби з умовним противником і незаконними військовими формуваннями.

На полігонах буде відпрацьовано ведення оборонного бою, пошук, блокування і знищення незаконних збройних формувань за підтримки авіації.


Напередодні до Мінська прибули спостерігачі від України, Латвії, Литви, Норвегії, Польщі, Швеції, Естонії - по два представники від кожної запрошеної держави. Програма їхньої роботи передбачає відвідування полігонів, де вони зможуть ознайомитися з практичними діями учасників навчань.

Навчання збройних сил Білорусі та Росії "Захід-2017" почалися 14 вересня. На території Білорусі задіяні полігони Лепельський, Борисовський, Лосвіда, Осиповичський, два полігони ВПС і військ ППО - Ружанський і Доманівський, а також дві ділянки місцевості у Вітебській області - Дретунь і Глибоке. У Росії навчання відбудуться на полігонах Лузький, Струги Червоні і Правдинський в Калінінградській, Ленінградській та Псковській областях.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n455670
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwU2FVNUROakJhWWxGMU0zcFJhMlJIVnpCTWRsRjJkRWRCTUZsUVVtZGtSMDFtVGtObk1FdzNVbWRrUjFjd1dUZzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору