EN|RU|UK
 Політика України
  1951  11

 Кабмін оголосив новий конкурс на держсекретаря Міністерства охорони здоров'я

минздрав

Кабінет Міністрів України оголосив конкурс на посаду державного секретаря Міністерства охорони здоров'я.

Як передає Цензор.НЕТ, відповідне розпорядження від 13 вересня 2017 р. № 621-р оприлюднено на Урядовому порталі.

Посадові обов'язки держсекретаря МОЗ полягатимуть в організації роботи апарату МОЗ; забезпеченні підготовки пропозицій щодо виконання завдань МОЗ та поданні їх на розгляд; підготовці та поданні міністру охорони здоров'я для затвердження планів роботи МОЗ, поданні звітів про їх виконання. Також держсекретар Міністерства охорони здоров'я за погодженням з Мінфіном затверджує штатний розпис і кошторис міністерства; призначає на посаду і звільняє з посади державних службовців апарату МОЗ, присвоює їм ранги держслужбовців, ухвалює рішення про їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності; приймає на роботу та звільняє з роботи працівників апарату МОЗ, ухвалює рішення про їх заохочення, притягнення до дисциплінарної відповідальності тощо.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, Кабмін відмовився призначити заступника директора з реєстрації та фармаконадзору ДП "Державний експертний центр" Міністерства охорони здоров'я Наталію Шолойко на посаду держсекретаря МОЗ.

В.о. міністра Уляна Супрун зазначила, що спецперевірка показала відмінності в задекларованих Шолойко і її чоловіком доходах за 2015 рік, а також конфлікт інтересів, оскільки чоловік і дочка Шолойко пов'язані з фармацевтичним бізнесом.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n455741
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkROakJaVUZKblRrZENaazVETURCTVdGSm5Ua015TUZsSVVYUmtRell3V1VSUmRHUkhRekJNUkZKblNIcFJiazVIVnpCTU0xRjBPVU13TUV3M1VtZE9ReXN3VEVsdU1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору