EN|RU|UK
 Події
  23084  228

 Залишаться тільки два чинники, що впливають на розмір пенсій: тривалість страхового стажу та розмір сплачених внесків, - Рева

пенсия

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про важливість солідарного рівня пенсійного забезпечення і про його вирішальну роль у формуванні пенсій громадян.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це він повідомив в ефірі одного з українських телеканалів.

Саме тому, за його словами, збалансування солідарної рівня було заплановано як пріоритетний напрямок при проведенні пенсійної реформи.

"Практично всі сучасні пенсійні системи світу мають солідарний рівень пенсійного забезпечення. Цей рівень базується на солідарності поколінь і вимагає дотримання одного основного принципу - рівності кожного перед законом", - заявив міністр.

Правила солідарного рівня є логічними й ефективними, адже кошти під час надходження в Пенсійний фонд автоматично розподіляються за певною процедурою між пенсіонерами. Це дозволяє уникнути ризиків знецінення коштів або їх втрати, а також унеможливлює будь-яке зовнішнє втручання в процес.


Однак, порушення фундаментальних принципів, які відбувалися упродовж більш ніж 25 років, призвели до фактичного руйнування пенсійної системи і катастрофічного зубожіння пенсіонерів.

"Пенсійна реформа відновлює принцип соціальної справедливості і ліквідує всі без винятку преференції для певних категорій громадян. Залишаються тільки два чинники, які впливають на розмір пенсій: тривалість страхового стажу та розмір сплачених внесків", - наголосив Андрій Рева.

На цьому реформа не закінчується, а тільки починається. Наступним її кроком стануть зміни в пенсійному забезпеченні військовослужбовців і впровадження повноцінної трирівневої системи пенсійного забезпечення.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n455766
VEhrdlVXOU9RekV3VEV4UmMwTkVVV3RPUXprd1RGUlNaMDVIVnpCTWEzWk1PVU12TUV4WVVYWmtSMEl3V21KUmRuUkRPVEJNV0ZKblRrTTBaazVETHpCTVdGRjJaRWRDTUZwaVVYVmtRemt3VEVGbk1GbEVVWFJrUjBVd1REZFNaMDVET0RCTVFqZ3dUQzlSZEdSRE9UQlpTRkpzZEVkUVprNURZVEJNUkZGelpFTTRNRnBpVVhaUlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору