EN|RU|UK
 Політика України
  2949  12

 Ватажки найманців РФ перешкоджають відновленню інфраструктури на Донбасі, - СЦКК

и центр по сцкк вопросов контролю координации линии огня прекращения разграничения совместный стабилизации сторон

Керівництво російських найманців на Донбасі перешкоджає відновленню цивільної інфраструктури.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні української сторони Спільного центру контролю і координації, опублікованому на сторінці в Facebook прес-центру штабу АТО.

Як зазначається, незважаючи на численні звернення української сторони СЦКК через російську сторону СЦКК щодо сприяння у наданні гарантій безпеки (на території ОРДО та ОРЛО), з метою планування та виконання ремонтно-відновлювальних робіт на критичних об'єктах цивільної інфраструктури (поблизу лінії розмежування сторін на Донбасі тимчасово непідконтрольній Уряду України), керівництвом ОРДО та ОРЛО, в свою чергу, проводиться систематичне блокування вирішення даних питань.

Зокрема, керівництво ОРДЛО блокує роботи на фенольному заводі в Новгородському Донецької області щодо посилення дамби шламонакопичувача, роботи на дамбі ставу-накопичувача стічних вод господарства "Бахмутський аграрний союз" у Новолуганську, ремонт газоводів і запуск газорозподільної станції під Мар'їнкою, в зв'язку з чим 26 тис. жителів залишаються без газопостачання, а також простоюють підприємства.

"Можна з упевненістю стверджувати, що керівництво ОРДО та ОРЛО вкотре показує свою незацікавленість у забезпеченні екологічної безпеки Донбаського регіону та створює перешкоди щодо відновлення цивільної інфраструктури Донбасу", - йдеться в повідомленні.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n455772
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsRGVEQk1OMUYxWkVNck1FeE1VWFZPUXpabVRrTm9NRXRpVVcxMFEyRm1Ua05WTUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxaDZVbXgwUXprd1dWUlNaMDVEZHpCWlNGSm5kRWRCTUZsUVVYVjBSME13V1ZCU1owNURkdz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору