EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  6112  52

 "Ми дуже цінуємо, що Сполучені Штати стоять пліч-о-пліч у нашій боротьбі", - Порошенко. ФОТОрепортаж

Україна дуже цінує факт співпраці зі Сполученими Штатами Америки в сьогоднішній боротьбі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента, про це глава держави Петро Порошенко заявив під час виступу у Військовій академії США "Вест-Пойнт".

"Ми дуже цінуємо той факт, що Сполучені Штати стоять пліч-о-пліч у нашій боротьбі", - сказав Президент.

Він особливо наголосив, що сьогодні керівництво, Президент Сполучених Штатів, зарекомендували себе міцними та надійними захисниками міжнародного права.

"Ваша країна залишається світовим лідером у наданні практичної допомоги Збройним Силам України", - зазначив Петро Порошенко та повідомив, що військові витрати України вже перевищили 6% ВВП - "цифра, яка є набагато більшою, ніж зобов'язання для членів НАТО".

Ми дуже цінуємо, що Сполучені Штати стоять пліч-о-пліч у нашій боротьбі, - Порошенко 01

Президент підкреслив, що спільними зусиллями за допомогою США нам вдалося "набагато успішніше розбудовувати повністю нову українську армію, здатну зупинити російську армію - одну з найсильніших у світі".

Читайте також: Сенат США схвалив виділення $ 500 млн допомоги і санкціонував надання летальних озброєнь Україні, - Порошенко

"Ми цінуємо поради, надані нашими американськими партнерами з питань безпеки та оборонної реформи, зокрема, генерала Абізаїда, який також є випускником "Вест-Пойнта", - зазначив Петро Порошенко.

Президент нагадав про стан Збройних Сил України у 2014 році і про правову норму, що забороняла доступ експертів НАТО до військових інституцій України.

Ми дуже цінуємо, що Сполучені Штати стоять пліч-о-пліч у нашій боротьбі, - Порошенко 02

"Мені не потрібно говорити, які сили були за цією нормою. У консультації з нашим парламентом я наказав негайно скасувати цю норму. Завдяки цьому ми можемо разом працювати над реформуванням Збройних Сил України", - сказав Петро Порошенко та додав: "І я дуже пишаюся тим, що ми разом створюємо одну з найсильніших армій на континенті".

Президент принагідно запросив представників Академії "Вест-Пойнт" долучитися до проекту сприяння військовій освіті в Україні шляхом партнерства з одним із українських військових інститутів.

"Ми чекаємо вас в Україні, де ви зможете дізнатися більше та отримати власний досвід гібридної війни", - сказав він.

Ми дуже цінуємо, що Сполучені Штати стоять пліч-о-пліч у нашій боротьбі, - Порошенко 03
Фото: прес-служба Президента

Президент навів приклади успішного військового співробітництва України та США і повідомив, що батальйони, підготовлені американськими інструкторами, демонструють найкращу тактику та найнижчий рівень втрат під час бойових дій.

"Завдяки певному технічному оснащенню, яке вже надали США, жертви серед українських солдатів суттєво знизилися, а завдяки новій оборонній техніці ми можемо зберегти більше життів - як цивільних, так і військових", - повідомив Петро Порошенко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p455883
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEzY3dXVVJSZGs1SFZ6QlpPVGd3UzBoUmNVNURVUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору