EN|RU|UK
 Політика України
  1980  25

 Рада сьогодні продовжить розгляд судової реформи

вр рада

Народні депутати у вівторок продовжать розгляд законопроекту "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адмінсудочинства України та інших законодавчих актів", що входить у пакет судової реформи.

Про це йдеться в порядку денному парламенту на 19 вересня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Наступним питанням передбачено затвердження порядку денного сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Передбачено також розгляд ще двох законопроектів, які стосуються судової реформи, - про внесення зміни до статті 540 Митного кодексу щодо примусового виконання постанови органу доходів і зборів або суду про накладення штрафу та про внесення зміни до статті 23 Бюджетного кодексу щодо бюджетних призначень на забезпечення діяльності Конституційного суду.

Згідно з порядком денним, заплановано також розгляд двох законопроектів із пакету пенсійної реформи. Це проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів про підвищення пенсій і про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій.

Передбачено розгляд законопроектів щодо реформування медицини, зокрема про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів та про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг і лікарських засобів.

Зазначимо, народні депутати 7 вересня почали розгляд законопроекту №6232, яким передбачається внесення змін до Господарського, Цивільного процесуального кодексів, Кодексу адміністративного судочинства та інших законодавчих актів. Протягом двох днів були розглянуті 658 поправок з 4383. Тиждень з 11 до 15 вересня був непленарним, тому 19 вересня парламентарії продовжать розгляд законопроекту в другому читанні.

Відповідно до Регламенту Верховної Ради, розгляд одного законопроекту може тривати довше, ніж одне засідання, але не може перериватися розглядом інших питань.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n455891
VEhrNGRrdzVReTh3VEZoUmRtUkhRakJhWWxGMVpFTTVNRXhCWnpCWlJGRjBaRWRGTUV3M1VtZE9Remd3VEVJNE1GbElVbWM1UXpBd1REZFJjM1JEZDBsT1IwRXdURmhTYUU1REt6QlpSRkYyVGtOM1prNURVekJMUVQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору