EN|RU|UK
 Економіка
  3342  47

 У липні аграрії отримали дотації на 400 мільйонів, Косюк - 132, - "Економічна правда"

Загалом дотації в липні отримали 789 юридичних осіб, а з початку року - 1215. Загальна сума виплат становить 2,315 млрд грн.

ДФС опублікувала дані отримувачів дотацій за липень 2017 року, згідно з якими аграріям було виплачено 400 мільйонів гривень.

Лідерами з отриманих дотацій і надалі залишаються підприємства Миронівського хлібопродукту Юрія Косюка, які отримали 132 млн грн, тобто третину від усієї суми за липень.

Їх отримали наступні підприємства: ТОВ "Вінницька Птахофабрика", ПрАТ "Миронівська ПФ", СТОВ "Старинська Птахофабрика", ПрАТ "Оріль-Лідер", ДП "Перемога Нова", ТОВ "Птахофабрика Снятинська Нова".

Другим найбільшим отримувачем дотацій у липні була група компаній "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка із 41 млн грн.


Загалом дотації в липні отримали 789 юридичних осіб, а з початку року - 1215. Загальна сума виплат становила 2,315 млрд грн.


Так, з початку року Миронівський хлібопродукт отримав 942 млн грн із державного бюджету, тобто 41% усіх виплачених дотацій. На другому місці група компаній "Укрлендфармінг" із 236 млн грн, частка - 10%.

Напередодні власник "МХП" Юрій Косюк в інтерв'ю НВ заявив, що отримані його компанією державні дотації отримані справедливо і не пов'язані із його колишнім місцем роботи в Адміністрації П резидента.

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман також пояснював, що порядок підтримки аграрного сектор у передбачає підтримку конкретного виробника, який демонструє найвищі показники.

"Миронівський хлібопродукт" та "Укрлендфармінг" займають значну частку на ринку м'яса птиці та яєць.

17 серпня " Миронівський хлібопродукт " опублікував звіт про фінансові результати за перше півріччя 2017 року, згідно з яким, чистий прибуток становив 210 млн дол., 58% ви торгу компанії становив експорт. В 2017 році компанія виплатила власникам 78 млн дол. дивідендів.

Згідно з даними Держстату, ціни на м'ясо в Україні виросли на 24% від початку року.

Нагадаємо, у 2017 році вперше в історії почала виплачуватись спеціальна бюджетна дотація на сільське господарство. Вона була запроваджена в кінці 2016 року і передбачає дотацію пропорційно до розміру сплаченого до бюджету ПДВ.

Про те, що така формула виплати субсидій буде надавати сильні переваги саме виробникам продукції птахівництва, Економічна правда писала в 2016 році.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n455958
VEhrdlVYTk9RM293V1VSUmMwNUhRVEJhWWxKc2VUaDJNRXhVVVhaMFIwTXdURVJTYUhSSFZ6QmFZejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору