EN|RU|UK
 Економіка
  2181  36

 Американська торгова палата в Україні просить Кабмін не підтримувати підвищення залізничних тарифів

укрзализныця

Експерти відзначили, що "Укрзалізниця" не надала економічно обґрунтованої відповіді щодо підстав підвищення тарифів на вантажні перевезення.

Рада директорів Американської торгової палати в Україні звернулася до міністра інфраструктури Володимира Омеляна з проханням не підтримувати підвищення тарифу на вантажні залізничні перевезення, оскільки таке підвищення є передчасним і економічно необґрунтованим. Про це повідомляє, передає УНІАН.

Відповідний лист надіслав Володимиру Омеляну, а також першому віце-прем'єр-міністру України - міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву, міністру фінансів Олександру Данилюку, голові Державної регуляторної служби України Ксенії Ляпіній та в. о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євгену Кравцову від імені ради директорів Палати президент Палати Андрій Гундер.

Він нагадав, що, на думку експертів компаній-членів Палати, "Укрзалізниця" не надала економічно обґрунтованої відповіді щодо підстав для підвищення тарифів на вантажні перевезення, "що викликає питання щодо прозорості та відкритості цього процесу".

"Експерти компаній-членів Палати розглянули проект фінансового плану ПАТ "УЗ", який оприлюднений на офіційному сайті УЗ, і хотіли б зазначити, що даний проект несе в собі низку потенційних ризиків для підприємств промисловості та агропромислового комплексу в розрізі підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення, - йдеться в листі. - На думку експертів, компаній-членів Палати і виходячи з запланованих фінансових показників консолідованого фінансового плану, УЗ має ресурс і можливість не здійснювати індексацію тарифу в 2017 році. Це підтверджується також наказом Міністерства інфраструктури України № 782 від 8 жовтня 2013 року "Про затвердження Порядку перегляду тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом", який регламентує підстави та механізм перегляду тарифів".

Крім того, перед будь-яким підвищенням залізничних тарифів експерти компаній-членів Палати вважають за необхідне показати результати минулого підвищення, зокрема в розрізі ситуації з розподілом вагонів, їхнім обігом, швидкістю доставки та збереження вантажу. Наступним кроком має стати розроблення чіткого плану щодо подальшого поліпшення ситуації з відновленням/ремонтом вагонного і локомотивного парку УЗ, швидкістю відправок вантажів залізничним транспортом, наявністю палива, інвестиціями в оновлення рухомого складу УЗ і чіткими термінами і метриками.Источник: https://ua.censor.net.ua/n455989
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору