EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  3789  86
Матеріали за темою:

 Україна здатна забезпечити себе продовольством, а з цінами повинен працювати Антимонопольний комітет, - Гройсман

гройсман

Україна здатна повністю забезпечити власні потреби у продовольстві з більшості позицій, має всі можливості, щоб нарощувати потужності агровиробництва для збільшення експорту, а випадки цінових коливань на продукти всередині країни має розглядати Антимонопольний комітет.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду.

Він наголосив, що агросектор визначено як одну з точок зростання економіки. І саме тому в проекті Державного бюджету на 2018 рік Кабінет Міністрів заклав великий масив програм підтримки аграріїв - насамперед у сегменті малого і середнього фермерства та сільськогосподарського машинобудування.

"Нам треба нарощувати потужності виробництва, щоб збільшувати експорт і забезпечувати внутрішній ринок (і одночасно стабілізувати ціни). Збільшення виробництва - це нові робочі місця і плюс підтримка експорту, який сьогодні зростає, - сказав Володимир Гройсман. - А в контексті цін, потрібно, щоб працював Антимонопольний комітет. Він повинен грати роль органу, який не допускає створення штучних монополій, які можуть призводити серед іншого й до зростання цін".


При цьому Володимир Гройсман підкреслив, що про штучне регулювання цін не йдеться.

"Завдання - створити той рівень виробництва, який зумовить зниження цін. За кілька років це стане можливим. Зараз потрібно збільшити інвестування у тваринництво - це дасть результат. А далі - рослинництво, овочеві культури", - сказав Прем'єр-міністр.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n456090
TUZsaVVteDBRemt3VEdkbk1Fd3pVWE5EUkZGMk9VZEJNRXczVVhST1IwUXdUSEpTWjNSRE5FeDVMMUZ6VGtONk1GbEVVWE5PUjBFd1dtSlNiRE42VVdzNVIwRXdURGRSZFdSSFFqQk1lbEZ6VGtNNVRIa3ZVWFk1UjBFd1REZFJkRTVIUkRCTWNsSm5kRU0wWms1SFJ6QmFZbEYyWkVNMFprNURMekJaUkZGMmRFTXdNRXczVVhOMFF5c3dUSFpTYWs1SFFqQlpURkZ6ZEVNclprNURNekJNUkZKblpFZFhNRXhVVVhOT1F6a3dURE5TYW5sRVVtYzVSMEV3V1M5UmRFNUhSR1pPUTFFd1RETlNaM1JETkRCTWVsRjJkRU01TUV3M1VYWTVReXN3VEhaU2FrNURPVEJNYWxGMVUwUlJkWFJES3pCTWVsSnNkRWRETUV4WVVtZG5QVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору