EN|RU|UK
 Політика України
  1327  13

 "Важливо, щоб діяльність таких установ, як НАБУ, могла тривати", - посол Канади Ващук

ващук

Антикорупційні органи, журналісти й активісти з громадянського суспільства дійшли до деяких досить чутливих елементів існуючих українських порядків, і система дає відповідну реакцію.

Про це заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ посол Канади в Україні Роман Ващук.

На питання журналіста щодо медіакампанії проти антикорупційних органів та громадських організацій, діяльності яких зокрема допомагає і Канада, Ващук відповів: " Я відчуваю, що і новостворені інституції (зокрема НАБУ), і журналісти чи активісти з громадянського суспільства - дійшли до деяких досить чутливих елементів існуючих українських порядків, які мали би бути підчищеними в зв'язку з законодавством і справедливістю. Звісно, інтереси, які вони зачіпають, на це реагують. З цього витворюють конфліктні ситуації. Це, на жаль, сприяє радикалізації риторики з різних сторін. Мені здається, що важливо є, щоб дія таких установ, як НАБУ, могла продовжуватися. І при тому щоб якийсь спільний терен для суспільної дискусії залишився. Тобто взаємна демонізація нікому тут не помагає. Помагає справедливість і помагає - як би сказати? - правильні слідчі дії і правосуддя", - зазначив посол.

Читайте також: Посол Канади Ващук про причини відмов у візах: "Іноді чинником стає тіньове існування українців"

На його думку, українська влада має першорядну відповідальність за те, як відбуваються слідчі і правоохоронні дії, а також правосуддя.

"Але і ті люди, які виступають від громадськості, також повинні дотримуватися фактів і якоїсь доказової бази, і цивілізованої дискусії", - підкреслює Ващук.

Повний текст інтерв'ю з Романом Ващуком читайте ТУТ.Источник: https://ua.censor.net.ua/n456091
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору