EN|RU|UK
 За кордоном
  5028  33

 17 тис. військових і 3,5 тис. одиниць техніки: найбільші військові навчання DRAGON-17 стартували в Польщі

польша

Мета навчань - відпрацювання спільних дій польських і закордонних військ у ситуації загрози.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Польське Радіо, про це заявив віце-міністр оборони Польщі Міхал Дворчик.

"Сценарій передбачає, що одна із сусідніх держав має намір отримати доступ до ресурсів на території нашої країни. Відбувається спроба дестабілізації політичної ситуації, порушення роботи органів державної адміністрації та місцевої влади. Відбувається спроба захопити територію за допомогою гібридних дій. Звичайно, це гіпотетичний сценарій, проте він ґрунтується на ситуаціях, які ми спостерігаємо останнім часом. Йдеться, наприклад, про ситуацію в Україні й анексію Криму", - розповів віце-міністр оборони Польщі.


Навчання відбуваються на кількох полігонах у Польщі як на суші, так і на морі й у повітрі. У них беруть участь усі види Збройних сил, зокрема вперше - Війська територіальної оборони.

DRAGON-17 - військові навчання, до участі в яких запрошено союзників із НАТО і партнерських держав, а саме США, Великої Британії, Німеччини, Словаччини, Італії, Болгарії і Румунії, Литви, Латвії, а також Грузії та України. Усього в навчаннях візьмуть участь понад 17 тисяч військовослужбовців і 3,5 тисячі одиниць військової техніки. Командування маневрів наголошує, що навчання DRAGON-17 мають оборонний характер.


Віце-міністр оборони Польщі також прокоментував російсько-білоруські військові навчання "Захід-2017". Він заявив, що в них взяли участь понад 100 тисяч солдатів. На його думку, навчання мали наступальний характер, про що свідчить інтенсивне використання десантних військ. Він вважає, що навчання відбувалися не тільки на тактичному, а й на політичному рівні.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n456118
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwU2FVNUROakJhWWxGMU0zcFJiamxES3pCTWRsSnFUa2RLTUV4QlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору