EN|RU|UK
 Політика України
  4761  25

 На Донбасі безчинствують понад 36 тис. терористів і російських солдатів, - Грицак

грицак

Грицак заявив, що "закордонне українство - це та потужна сила, яка допомагає рідній землі".

Як інформує Цензор.НЕТ, голова Служби безпеки України Василь Грицак заявляє, що понад 36 тис. терористів і російських військових продовжують безчинствувати на Донбасі. Як повідомляє прес-служба СБУ, про це він сказав під час виступу в Нью-Йорку на ювілейному засіданні з нагоди 50-річчя Всесвітнього конгресу українців.

У зверненні до представників СКУ Грицак заявив, що "вже четвертий рік іде війна за Україну - кривава, жорстока, без правил і меж, досі важко повірити, що в ці дні понад 36 тис. терористів і російських солдатів продовжують безчинствувати на нашому Донбасі. Сьогодні нашим спільним завданням є захист України від агресора, який не тільки дестабілізує ситуацію всередині нашої країни, а й сіє зерно фальшивої пропаганди за її межами".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Росія використовує Донбас для утилізації застарілих боєприпасів і зброї, - Лисенко

Голова СБУ закликав світову спільноту і надалі активно допомагати Україні в подоланні російської агресії, забезпечуючи мир і стабільність як в Україні, так і за її межами.

За його словами, "закордонне українство - це та потужна сила, яка допомагає рідній землі у важкі часи і прискорить загальну перемогу".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n456131
VEhrdlVXczVSMEV3VEdwU2FIUkRkekJNYjJjd1NreFJjMDVIUWpCTWFsRjFPVWROVEhrdlVtZDBRekV3V1VSUmRuUkhRVEJNYWxGME9VTTRaazVETURCYVlsRnpUa2RDTUV3dlVYWjBSMEV3VEVJNE1FdElVV3RrUTJwbVRrTlZNRXczVVhaa1EzZ3dURVJTWjFFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору