EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  4886  48

 Україна підтримує ідею реформування ООН, - Порошенко

порошенко оон совбез

Україна завжди виступала за необхідність реформування ООН, щоб Організація вчасно й адекватно відповідала на більшість нагальних глобальних викликів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив Президент України Петро Порошенко в ході виступу на сесії Генеральної Асамблеї ООН.

""Ми вітаємо зусилля, які Генеральний Секретар з першого дня свого обрання докладає для розробки і реалізації повноцінного та всеохоплюючого порядку денного реформування ООН. Так само ми вітаємо і підтримуємо ініціативу Сполучених Штатів щодо просування ефективної і цілеспрямованої реформи Об'єднаних Націй", - сказав він.

"Всеохоплююча реформа Ради Безпеки давно уже назріла. Сподіваємося, що 72-а сесія Генеральної Асамблеї сповістить про новий етап у міжурядових переговорах стосовно програми реформи Ради Безпеки. Коли засновувалася ООН, вона задумувалася для того, щоб підтримувати мир та безпеку у світі на основі принципів поваги до суверенітету та цілісності кордонів. Нації-засновниці, серед яких була і Україна, прагнули убезпечити світ, де поважають суверенне право вільного вибору", - зазначив глава держави.

"Це той принцип, на сторожі якого мали бути п'ять постійних членів Ради Безпеки в ім'я сталого миру та безпеки. Це саме той принцип, який так безцеремонно порушила проти моєї держави одна країна з цієї п'ятірки", - наголосив Порошенко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Росія відмовилася брати участь у скликаній США зустрічі щодо реформи ООН

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп закликав ООН до "сміливих реформ", які, за його словами, дозволять перетворити цю організацію на більш ефективний інструмент миру.Источник: https://ua.censor.net.ua/n456197
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVIwRXdURmhTYUU1REt6QlpSRkYyVGtNMFprNURaVEJLTjFGdVVUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору