EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  2383  48

 Україна підтримує ідею реформування ООН, - Порошенко

порошенко оон совбез

Україна завжди виступала за необхідність реформування ООН, щоб Організація вчасно й адекватно відповідала на більшість нагальних глобальних викликів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив Президент України Петро Порошенко в ході виступу на сесії Генеральної Асамблеї ООН.

""Ми вітаємо зусилля, які Генеральний Секретар з першого дня свого обрання докладає для розробки і реалізації повноцінного та всеохоплюючого порядку денного реформування ООН. Так само ми вітаємо і підтримуємо ініціативу Сполучених Штатів щодо просування ефективної і цілеспрямованої реформи Об'єднаних Націй", - сказав він.

"Всеохоплююча реформа Ради Безпеки давно уже назріла. Сподіваємося, що 72-а сесія Генеральної Асамблеї сповістить про новий етап у міжурядових переговорах стосовно програми реформи Ради Безпеки. Коли засновувалася ООН, вона задумувалася для того, щоб підтримувати мир та безпеку у світі на основі принципів поваги до суверенітету та цілісності кордонів. Нації-засновниці, серед яких була і Україна, прагнули убезпечити світ, де поважають суверенне право вільного вибору", - зазначив глава держави.

"Це той принцип, на сторожі якого мали бути п'ять постійних членів Ради Безпеки в ім'я сталого миру та безпеки. Це саме той принцип, який так безцеремонно порушила проти моєї держави одна країна з цієї п'ятірки", - наголосив Порошенко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Росія відмовилася брати участь у скликаній США зустрічі щодо реформи ООН

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп закликав ООН до "сміливих реформ", які, за його словами, дозволять перетворити цю організацію на більш ефективний інструмент миру.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору