EN|RU|UK
 Політика України
  2662  56

 Рада сьогодні продовжить розглядати судову і спробує ухвалити пенсійну реформи

депутат вр

Нардепи в четвер продовжать розгляд законопроекту "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, Кодексу адмінсудочинства України та інших законодавчих актів, які входять у пакет судової реформи.

Про це йдеться в порядку денному парламенту на 21 вересня, повідомляє Цензор.НЕТ із посилання Укрінформ.

Також передбачено розгляд ще двох законопроектів щодо судової реформи - про внесення зміни до статті 540 Митного кодексу України щодо примусового виконання постанови органу доходів і зборів або суду про накладення штрафу та про внесення зміни до статті 23 Бюджетного кодексу України щодо бюджетних призначень на забезпечення діяльності Конституційного Суду України.

Крім того, на порядку денному заплановано розгляд двох законопроектів з пакету пенсійної реформи.

Народні депутати розглядають законопроект щодо судової реформи вже протягом чотирьох пленарних днів.

Як повідомлялося, народні депутати 7 вересня почали розгляд законопроекту № 6232, яким передбачається внесення змін до Господарського, Цивільного процесуального кодексів, Кодексу адміністративного судочинства та інші законодавчі акти.

Тиждень з 11 до 15 вересня був непленарним, тому 19 вересня парламентарії продовжили розгляд законопроекту в другому читанні і протягом вівторка завершили розгляд поправок до Господарського процесуального кодексу (тисячу двісті п'ятьдесят одна) і взялися за поправки до Цивільного процесуального кодексу (всього 1335). 20 вересня депутати почали роботу з 225-ї поправки до Цивільного процесуального кодексу та дійшли до 1108 поправки.

Відповідно до Регламенту Верховної Ради, розгляд одного законопроекту може тривати довше, ніж одне засідання, але не може перериватися розглядом інших питань.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n456224
VEhrNGRrdzVReTh3VEZoUmRtUkhRakJhWWxGMVpFTTVNRXhCWnpCWlJGRjBaRWRGTUV3M1VtZE9Remd3VEVJNE1GbElVbWM1UXpBd1REZFJjM1JEZDBsT1IwRXdURmhTYUU1REt6QlpSRkYyVGtOM1prNURVekJMUVQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору