EN|RU|UK
 Політика України
  2070  15

 Голова ОДА Горган провів презентацію нового порядку розподілу бюджету Київщини

горган

Сьогодні, 21 вересня, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган під час розширеної наради представив новий порядок розподілу бюджету Київської області. Бюджет розвитку Київщини запропоновано розділити на три рівні частини: програми пропорційного фінансування, антикризові програми та програми розвитку.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба КОДА.

У нараді взяли участь понад 700 осіб. Серед присутніх - практично всі сільські, селищні й міські голови Київщини, голови районних рад та районних адміністрацій, мери міст обласного значення, керівництво й депутати київської обласної ради.

"Логіка й принципи розподілу коштів обласного бюджету дають можливість переконатися в прозорості, збалансованості та ефективності такого підходу. Бюджет розвитку Київщини запропоновано розділити на 3 рівні частини: програми пропорційного фінансування, антикризові програми та програми розвитку. Перша частина цих коштів повинна повертатися містам і селам пропорційно до їх внеску у формування бюджету області, друга - спрямовуватиметься на підтримку депресивних територій у частині подолання кризових явищ, а третя - на програми розвитку Київської області", - повідомив Горган.

Голова ОДА Горган провів презентацію нового порядку розподілу бюджету Київщини 01

"Усі проекти мають відповідати основним державним пріоритетам, у тому числі збільшення народжуваності, зростання тривалості життя та скорочення смертності в Київській області", - підкреслив Олександр Горган і додав, що це буде перший в Україні місцевий бюджет, який пропонує системні рішення розвитку локальної економіки, а саме - будівництво технопарків, підвищення енергоефективності і програми підвищення професійної компетенції.

"Завдяки впровадженню нової моделі, міста й села отримають механізм оптимального розподілу бюджетних коштів, який не залежить від упередженої позиції чиновників. Запропонована модель передбачає передачу коштів на місця у вигляді прямих субвенцій на базі прозорих правил розподілу, що є безпрецедентним кроком фінансової децентралізації", - підкреслив голова облдержадміністрації.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n456309
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору