EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4477  15

 Світлична у Харкові відкрила масштабний економічний форум

Надзвичайні та Повноважні Посли США, Китаю, Японії та іще 12 країн беруть участь у ІХ Міжнародному Економічному Форумі в Харкові.

Про це повідомляє голова Харківської ОДА Юлія Світлична на сайті обладміністрації.

За словами Світличної, цей форум став одним із найбільших інвестиційних заходів в Україні.

"Сьогодні в Харкові відбувається щорічний економічний форум, який зібрав майже 500 учасників - представників різних країн світу, 15 Надзвичайних і Повноважних Послів, зокрема і країн трьох найпотужніших економік світу - США, Китаю, Японії. Ми сподіваємося, що сьогоднішній майданчик дасть можливість поспілкуватись щодо перспективних напрямків розвитку національної економіки та посилення міжнародної співпраці", - зазначила Юлія Світлична.

Також вона додала, що Форум - це не тільки майданчик для обговорення економічних питань, а і початок реалізації конкретних нових проектів.

"Сьогодні буде підписано реальні контракти з підприємствами Харківщини на 75 мільйонів доларів. Уже досягнуто домовленості щодо інвестиційних намірів майже на 200 млн дол. Також плануємо підписати 7 меморандумів про співпрацю у сферах промисловості, енергоефективності, освіти й науки, підтримки малого й середнього бізнесу", -зауважила голова ОДА Юлія Світлична.

Вона також запросила усіх підприємців та інвесторів до співпраці.

Як відомо, сьогодні в Харкові розпочинає роботу ІХ Міжнародний Економічний Форум. Головними темами для обговорення на форумі "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!" будуть модернізаційні пріоритети для України, розвиток машинобудування та експорту.

Світлична у Харкові відкрила масштабний економічний форум 01
Источник: https://ua.censor.net.ua/n456415
VEhrdlVXOWtRM2t3V21KU1ozUkROekJNYWxKb09VTTVNRXhCZGt3NVEyc3dURGRTWjA1SFJEQk1kejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору