EN|RU|UK
 За кордоном
  9625  45

 Сбербанк Росії вийде з деяких країн присутності в Європі, - Греф

сбербанк

Сбербанк Росії також буде оптимізовувати роботу свого центрального європейського офісу.

Про це повідомив глава Сбербанку Герман Греф, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми зараз теж оптимізуємо нашу діяльність у Європі, з деяких країн ми будемо виходити", - сказав Греф.

Він уточнив, що Сбербанк також буде оптимізувати роботу свого центрального європейського офісу. "Загалом, під санкціями працювати в Європі надзвичайно важко", - пояснив топ-менеджер. За його словами, банк відчуває сильний тиск європейського регулятора. "Хоч ми і невеликий банк в Європі, нас віднесли до системно значущих банків, під прямий контроль і нагляд Європейського центрального банку - це, звичайно, дуже серйозно ускладнило життя для маленького банку", - сказав Греф. Він також повідомив, що європейському підрозділу Сбербанку доводиться нести всі витрати, пов'язані з наглядом за ним як за системно значущою організацією.

"Все, що стосується периферії і країн присутності в СНД, думаю, що там буде бізнес дуже добре розвиватися. Ми присутні як філія в Індії та як наше представництво в Китаї", - повідомив глава Сбербанку.

Фінансист зазначив, що в Індії Сбербанк підтримує операції, які цікаві клієнтам, але "серйозно розвивати бізнес" банк поки не планує через комерційну недоцільність.

"У Китаї складна позиція регуляторів в частині допуску на ринок фінансових послуг іноземних організацій. І там декларується лібералізація, але поки ми її не відчуваємо, і поки режим не буде істотно лібералізований, у нас планів щодо якогось серйозного входу в Китай не буде" , - сказав Г.Греф.


Він також нагадав, що Сбербанк уже домовився про продаж свого невеликого українського ВіЕс банку, йдуть також переговори про продаж українського Сбербанку.

У Європі Сбербанк представлений як Sberbank Europe - банківська група зі штаб-квартирою у Відні (Австрія). 100% акцій групи належить Сбербанку. Sberbank Europe присутній у деяких країнах Центральної та Східної Європи. Влітку 2017 року Сбербанк продав свою "дочку" в Словаччині.

У травні Г.Греф заявив, що Сбербанк Росії ухвалив остаточне рішення про переведення європейського бізнесу не єдину ліцензію зі штаб-квартирою у Відні.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n456440
VEhrdlVXczVSMEV3VEZoU2FFTTRkakJMU0ZGelpFTXhNRmxFVVhOa1EzY3dURE5SZFdsRVVXOU9ReXN3V1VoU2JIUkhXR1pPUTBVd1RFeFNaMDVES3pCTUwxRnpRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору