EN|RU|UK
 Політика України
  4190  8

 Квартира для героя Пономарьова: військовослужбовців, які отримали інвалідність в АТО, забезпечують житлом за лінією Мінсоцполітики, а не Міноброни, - Тарасова

пономарев

В Україні вже третій рік Міністерством соціальної політики реалізовується програма щодо забезпечення житлом інвалідів війни 1-2 групи.

Про це Цензор.НЕТ повідомила Начальник управління у справах ветеранів та учасників АТО Міністерства соціальної політики Тарасова Олександра Станіславівна, коментуючи ситуацію з бійцем розвідувального взводу 79-ї бригади Олександром Пономарьовим.

"Він чекає на житло від Міністерства оборони. Я спілкувалася з родиною ще на початку року і доводила, що вони можуть отримати житло, і зараз фінансується програма забезпечення житлом інвалідів 1-2 групи від Міністерства соціальної політики і рекомендувала їм стати на квартирний облік за місцем реєстрації", - повідомила Тарасова.

"Проте зараз склалася така ситуація, що Міністерство оборони не забезпечує інвалідів, вони забезпечують тільки військовослужбовців, які служать. І вони, як я зрозуміла, не будуть забезпечувати Олександра. Тому я сподіваюся, що ми встигнемо до кінця року поставити на квартирний облік у Хмельницькому Олександра і щоб він отримав компенсацію на придбання житла", - зазначила Начальник управління у справах ветеранів та учасників АТО.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": На житло для переселенців потрібно щонайменше $5 млрд, - Тука

"Уже третій рік у нас (Міністерство соціальної політики - ред.) програма щодо забезпечення. Ми забезпечуємо 100% усіх, хто звертається, але Олександр не звертався. Він очікував житло від Міноборони. Необхідно, щоб Міністерство оборони супроводжувало і направляло до Міністерства соціальної політики (ветеранів та учасників АТО - ред.). Якщо інвалід, який отримав інвалідність, поранення в АТО, щоб його (Міністерство оборони) направляло до нас. Ми не всіх бачимо, поки люди не звернулися до нас, ми не можемо з ними працювати. Особисто я спілкувалася з родиною Пономарьових, проте зараз уже пішов дев'ятий місяць - ситуація не змінилася, а необхідно, щоб йому допомогли зараз із постановкою на квартирний облік і ми будемо забезпечувати", - резюмувала Тарасова.

Раніше "Цензор.НЕТ" писав про бійця розвідувального взводу 79-ї бригади Олександра Пономарьова, який отримав тяжке поранення в зоні АТО, виконуючи бойове завдання 1 липня 2014 року. Уже кілька років із дружиною і донькою він поневіряється по орендованих квартирах Хмельницького - звідси родом Сашкова дружина Олена - хоча боєць має право на квартиру в Миколаєві.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n456487
VEhrNGRrdzVRekl3VEdwU1ozUkROekJNTlRnd1dtSlJkbVJEZVRCTVJGRjFPVWRYTUV4VVVYVkllbEZ1VGtkWE1Fd3pVWFowUTNnd1REZFNaMDVES3pCTU0xRjFTSHBSYms1SFZ6Qk1NMUpzZEVkQ01GbE1VWFJrUjBFd1dVaFNaM1JEZVRCTU5HY3dXVWhSZG5SSFJ6QmFZbEZ6VGtNM01GbDZVWFprUXlzd1dtTm5NRXd2VVhaMFF6Y3dXbUpTWjNSRE5EQk1jbEYxUVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору