EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  5898  44

 Нацрада з ТБ вимагає від італійського каналу прибрати карту з "російським" Кримом

нацрада

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення звернулася до італійської телекомпанії World Fashion Channel Europa S. R. L. із вимогою вжити всіх можливих заходів щодо припинення розповсюдження розміщеної на сайті недостовірної інформації в частині територіальної приналежності Автономної Республіки Крим.

Про це повідомляє прес-служба регулятора, інформує Цензор.НЕТ.


"Регуляторний орган звернувся листом до телекомпанії World Fashion Channel Europa S. R. L., що здійснює ретрансляцію іноземної програми World Fashion Channel, юрисдикції Італії, повідомивши про виявлені порушення чинного законодавства в частині територіальної цілісності України", - йдеться в повідомленні.

У Нацраді зазначають, що такі дії італійських телевізійників порушують частину першу статті 28 Закону України "Про інформацію" та частину першу статті 7 Європейської конвенції про транскордонне телебачення, оскільки спрямовані на розпалювання ворожнечі та зазіхання на територіальну цілісність України.

Національна рада нагадує, що за українським законодавством насильницька анексія Криму не визнається українською державою, а також не визнається Генеральною асамблеєю ООН, ПАРЄ, ПА ОБСЄ і суперечить рішенню Венеційської комісії.

Відповідно до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", територія Кримського півострова унаслідок російської окупації вважається тимчасово окупованою територією.

"У разі ігнорування вимог українського законодавства, керуючись частиною другою статті 24 Європейської конвенції про транскордонне телебачення, Національна рада буде змушена розглянути питання про припинення ретрансляції програми World Fashion Channel на території України", - зазначили в прес-службі.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n456509
VEhrdlVtZDBRekV3VEhaUmRHUkRlREJNUkZKb09VTXhNRXd6VVhaa1IxQk1lUzlSZFhSRGR6QlpSRkpuZEVOM1prNURaREJNUkZKb2RFZEJNRXhFVVhST1EzZFlPVU5wTUV0RVVXNUllbEZvZEVkRE1FeEVVWFU1UjFjd1dUazRNRXB5VW1kT1F6UXdUSGM5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору