EN|RU|UK
 Політика України
  2777  21

 Кабмін схвалив створення виконавчої служби, яка керуватиме в'язницями, - Саєнко

саенко

Кабінет Міністрів прийняв рішення про створення виконавчої служби, якій будуть передані повноваження з управління пенітенціарною системою України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю ZN.UA повідомив міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

Таким чином міністр прокоментував запитання журналіста про реформування Міністерства юстиції, до складу якого раніше увійшли кілька департаментів ліквідованої пенітенціарної служби. Зараз Мін'юст виконує невластиві йому функції: безпосередньо керує сотнями в'язниць; підприємств, на яких працюють ув'язнені; медустанов, у яких вони лікуються, і т. п.

"На позаминулому Кабміні ми ухвалили рішення про створення виконавчої служби. Думаю, їй і будуть передані всі ці повноваження, які ви цілком правильно вважаєте невластивими. Це буде окрема юридична особа, яка вирішуватиме увесь комплекс завдань, крім формування політики в сфері пенітенціарної служби" , - зауважив Саєнко.


Нагадаємо, 13 вересня уряд схвалив розроблену Мін'юстом концепцію подальшого реформування пенітенціарної системи, яка передбачає значні зміни українського законодавства.

Зокрема, в системі виконання покарань будуть створені три відомства, покликані виконувати специфічні функції, які не властиві Мін'юсту: "Адміністрація державної кримінально-виконавчої служби", "Центр пробації" і "Центр охорони здоров'я".

Читайте також: Кабмін має намір скоротити понад вісім тисяч чиновників, - Саєнко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n456541
VEhrdlVXOWtRM2N3V2xSUmRtUkROakJNTkhaTU9VTmhNRXhFVVhOa1F6Z3dXbUpSZGxoNlVYWTVRekV3VEROU2JIUkhRekJNV0ZGMlpFZEhNRnBpVVhOT1IwRXdURE5SYzBORVVtZGtRemN3V1ZCUmRIUkRlREJNUVQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору