EN|RU|UK
 Політика України
  4294  69

 Мінські угоди - інструмент для відновлення територіальної цілісності й суверенітету України, - Волкер

волкер

Мінські угоди є проміжним етапом у процесі врегулювання ситуації на Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив Курт Волкер, спеціальний представник Державного департаменту США з питань України, в інтерв'ю ZN.UA.

"З Мінськими угодами, якщо уважно прочитати їх до самого кінця, по суті, все ОК. Проблема в тому, що на практиці дістатися до кінця дуже складно. Тривалий час всі ходили порочним колом.... Унаслідок майже три роки нічого не відбувалося", - сказав він.

"Якщо ми зможемо запропонувати інший спосіб гарантування безпеки (зокрема, за допомогою миротворців), тоді можна розраховувати, що російські війська підуть. Отже, з'являться простір і час для здійснення необхідних політичних кроків. А це, так само, дозволить дістатися до кінця Мінських угод", - додав чиновник.

Також читайте: РФ зазнає поразки за поразкою на міжнародній арені, - Волкер

"Якби ще в лютому-березні ви запитали когось (американців, французів, німців), в чому полягають цілі переговорного процесу, то ви б отримали відповідь: припинення вогню, завершення бойових дій. Для мене такі цілі не здаються адекватними, тому що це не цілі - це кроки в напрямку досягнення мети. А кінцева мета - це відновлення територіальної цілісності й державного суверенітету України, гарантування безпеки для всіх українських громадян. Якщо сфокусуватися саме на цьому як цілі, то відкривається набагато ширше поле для пошуку можливостей. У такому контексті Мінські угоди - інструмент (нехай і дуже недосконалий) для досягнення мети", - підкреслив Волкер.

"Крім того, Мінські домовленості дозволяють робити дві корисні речі. По-перше, вони зберігають чинність санкцій доти, поки угоди не будуть виконані. По-друге, вони допомагають європейцям відігравати важливу роль в процесі врегулювання", - пояснив він.

Нагадаємо, Мінські угоди були підписані 12 лютого 2015 року.Источник: https://ua.censor.net.ua/n456580
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYTNSREt6Qk1kbEYxZEVNeE1GbEJaekJLY2xKbk9VZEJNRmxKZGt3NVF6Z3dXbUpSZG1SSFFqQlplbEYxZEVkWFNVNUhSREJNVUZGMmRFTXdNRXhvT0RCS1ZGRjJkRU01TUV4SVVYTk9SMEk9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору