EN|RU|UK
 За кордоном
  32497  291

 Посібник армії США з протидії гібридній війні РФ став доступним широкому загалу

пособие

Армія США випустила посібник про те, як протистояти гібридній війні з боку РФ, при укладанні якого використовувалися дані про події на сході України.

Про це повідомляє видання The National Interest, інформує Цензор.НЕТ.


Брошура під назвою "Вітчизняна війна нового покоління" (Russian New Generation Warfare Handbook), яка була випущена ще наприкінці 2016 року, недавно з'явилася в інтернеті.

У довіднику зібрані фотографії та дані про російські військові підрозділи та техніку, які застосовувалися в операціях із захоплення Криму та Донбасу.

"Російська стратегія заснована на досягненні зміни режиму шляхом об'єднання з місцевими лояльними силами, а не на звичайній військовій перевазі російських військ. Оскільки нова мета - зміна всієї системи правління", - пояснює армійське видання.

У посібнику докладно описується активне застосування російськими гібридними силами пілотованих і безпілотних систем виявлення противника, розтяжок і великої кількості снайперів.

Також називаються і вразливі місця російської армії, зокрема відсутність мотивації, слабка логістика і переважання кількості артилерійських і повітряних засобів придушення противника над ефективністю їхнього застосування.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n456597
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmN6bEhRVEJNTjFGME9VTTBaazVETHpCWlJGRjJkRWRETUV4cVVYUk9SMWN3V1RrNE1Fd3ZVbWM1UTNnd1RIWlNiSFJETmpCTVJGSm9kRWRYTUZrNU9EQkxSRkYyZEVkQ01GcGlVbW96ZWxGdlpFTnZNRXBCUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору